dowolna

Domy na sprzedaż Ustroń - Oferty sprzedaży domów

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Ustroń Centrum- dom o pow. 180 m2, wybudowany w latach 60-tych po kapitalnym remoncie. Działka 6ar zagospodarowana. Budynek położony w samym Centrum idealny dla większej rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ustroń - dom z klimatem o pow. całkowitej 210 m2,mieszkalnej 160 m2, działka 12 ar, zagospodarowana. Dodatkowym atutem jest budynek gospodarczy z garażem na 2 samochody o pow. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł325,35 m² 4 299,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący na dużej działce w Ustroniu. Spokojna okolica, dobra komunikacja z centrum Ustronia, bliskość gór oraz piękny ogród. Działka: 1898m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł328 m² 3 954,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:758 m²

Ustroń | Dom wolnostojący | 328 m | 11 pokoi | działka 758 m podstawowe parametry Powierzchnia użytkowa: ok. 328 m Kondygnacje: 2 nadziemne Liczba pokoi: 11 Kuchnie: 2 Łazienki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 039 000 zł285 m² 3 645,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ustroniu - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł184 m² 4 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Nieruchomość w ścisłym centrum Ustronia - lokalizacja, która już się nie powtórzy. W samym sercu Ustronia, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł180 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Dom na sprzedaż w Ustroniu-Zdroju wyjątkowa lokalizacja, piękne widoki i ogromny potencjał Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący położony przy ul. Lipowej w Ustroniu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowo wybudowany dom pod Złotym Groniem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy do odbioru! Dom pod Złotym Groniem to całoroczny nowo wybudowany dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł183 m² 6 284,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:924 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość nowoczesny, elegancki dom o dopracowanej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, położony w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Oferta agencji nieruchomosci universal Ustroń Zawodzie ul. Źródlana 100, działka nr geodezyjny 3805/5 dom wolnostojący do remontu o powierzchni użytkowej 136 m na działce 17 arów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ustroń- zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 130 m2 z zagospodarowaną działką 4ar. Nieruchomość idealna do zamieszkania oraz wynajmu. Budynek składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106,53 m² 8 438,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom czy mieszkanie? A może idealne połączenie obu? Na sprzedaż komfortowy segment o powierzchni 106,5 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 250 m oraz dużym tarasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Klimatyczny dom Z panoramicznym widokiem na góry I ustroń. Oferujemy dom, który łączy solidność wykonania z zapierającymi dech w piersiach widokami na pograniczu Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł205 m² 14 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Jeśli masz wrażenie, że zdjęcia tego wnętrza to wizualizacje - uwierz, to prawdziwy dom, który możesz nazwać swoim! Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł83 m² 4 036,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Nowość! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 83 m2. Jest to murowany, parterowy budynek z poddaszem, w całości podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł280 m² 8 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Agent prowadzący: mirosław zięba   Nowoczesna, komfortowa rezydencja położona na widokowej działce w Ustroniu. Znakomita lokalizacja, która łączy w sobie przyjemność mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom z duszą w otoczeniu lasów Cisownica, 140 m na działce 748 m oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł370 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Oferta dla osób ceniących: luksus, piękno, niepowtarzalne okazje. Proponujemy Państwu ekskluzywną rezydencją, która zachwyci każdego miłośnika komfortu, jakości i piękna natury! Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Agentka prowadząca:anna kozioł po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, 4 pokojowy o powierzchni 130 mkw. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł270 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   %! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom w ścisłym centrum Ustronia Inwestycja z ogromnym potencjałem 200m od rynku, idealna pod najem, serce uzdrowiska. Na sprzedaż solidny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł123 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży dom (123,02 m2 powierzchni użytkowej, działka 629 m2), który spełnia warunki wymagających i jednocześnie rozsądnych nabywców. W zasadzie wystarczy go umeblować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż - przestronne 2 kondygnacje domu w zabudowie bliźniaczej Ustroń | granica z Wisła Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i bardzo przestronne dwie kondygnacje domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł248,93 m² 6 829,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu miasta. Dom o powierzchni użytkowej 164,4 m usytuowany na działce o powierzchni 890 m . Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł118 m² 4 703,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedaży dom w Ustroniu w pobliżu wyciągu na Czantorię. Dom o powierzchni ok. 118m2 posadowiony na działce o powierzchni 1380m2 Parter: salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł193 m² 3 533,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Interesująca nowość! Oferujemy do sprzedania interesującą nieruchomość składającą się z dwóch sąsiadujących ze sobą ścianami domów o powierzchniach 110 m2 i 83 m2. Oba budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 000 zł170 m² 7 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Świetna cena - Dom z widokiem na góry. Ustroń do sprzedania dom o powierzchni około 170m2 położony na działce o powierzchni 1200m2. Dom sprzedawany z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Dom z dużą działką z potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Ustroń dzielnica Nierodzim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Nowa rezydencja położona w spokojnej, wypoczynkowej dzielnicy Ustronia. Obiekt został wybudowany z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł219 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Oferta Biura Nieruchomości - wyłączność Ustroń Zawodzie - zadbany dom o pow. 219m2, działka 10 ar zagospodarowana. Dodatkowo na działce budynek gospodarczy z garażem. Opis: przyziemie : 2.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł110 m² 3 154,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Interesujący dom mieszkalny w Ustroniu Hermanicach! Budynek o powierzchni około 110 m2 usytuowany jest na płaskiej, sześcioarowej działce w przylegającej bezpośrednio do gminnej do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł210 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

| szukasz domu w górach, który zapewni Ci spokój i bliskość przyrody? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń Zawodzie, na zboczu góry Równica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 806 m²

Ustroń - nowoczesna willa o pow. 200m2, działka 18ar pięknie zagospodarowana, obsadzona ozdobnymi roślinami oraz oczkiem wodnym z piękną kaskadą. Wybrukowany taras z podświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł160 m² 9 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Niepowtarzany dom W ustroniu dom wykonany I wykończony materiałami najwyższej jakości Z dbałością O szczegóły. Ogrzewanie podłogowe -fotowoltaika 12kw, założona grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 162 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Ustroniu. Dom wolno stojący wielorodzinny, z możliwym przeznaczeniem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:968 m²

Nowa, niższa cena: 1 350 000 zł! reprezentacyjna rezydencja W topowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowa, komfortowa rezydencja położona w malowniczym Ustroniu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ustroń,śląskie

850 000 zł328 m² 2 591,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Budynek z czterema wyodrębnionymi mieszkaniami! Ustroń, dzielnica Zawodzie Górne, u podnóża Równicy! Zaledwie 150m od rzeki Wisły! Wymarzony teren pod inwestycję! opis: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł245 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Przedmiotem oferty jest Dom Wolnostojący, jednorodzinny w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Ustronia,blisko Centrum. Rok budowy 2002r -powierzchnia użytkowa 245m2 -powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 389 000 zł160 m² 14 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Stylowy dom z basenem, tarasem i widokiem na góry Ustroń W jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Ustronia, zaledwie 2 km od centrum miasta, znajduje się wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł190 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Przestronny dom do remontu z możliwością podziału na mieszkania idealny dla rodziny jako dom dwurodzinny, lub inwestora! Na sprzedaż oferujemy przestronny, dobrze zlokalizowany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Ustroń, dom, sprzedaż. Możliwość częściowego rozliczenia zakupu mieszkaniem we wrocławiu. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Ustroniu Śląskim z panoramicznym widokiem na okolicę.