dowolna

Mieszkania pod klucz Ustroń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa dwupokojowe nowe apartamenty na zamkniętym, kameralnym osiedlu w centrum Ustronia. Mieszkanie na pierwszym oraz na drugim piętrze z prywatną klatka schodową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 906 zł48,20 m² 13 608 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 367 zł35,17 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 233 zł52,25 m² 14 148 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Ustroń,śląskie

669 000 zł61,65 m² 10 851,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesny i wykończony apartament. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 z tarasem zewnętrznym 61,65m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament 80 m2 w Ustroniu Jaszowcu - komfort i widok na góry Na sprzedaż przestronny i wyremontowany apartament, położony na parterze kameralnego, kilkunastoletniego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł70,15 m² 9 265,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie, wykończony. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne osiedle zamknięte składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 070 zł51,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,63 m2, położone na piętrze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

633 940 zł43,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie A1, o powierzchni 43,72 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,20 m² 9 966,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament z ogródkiem położony na parterze budynku jednopiętrowego o powierzchni 59m2. Kameralne osiedle zamknięte składające.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ustroń,śląskie

798 000 zł104,60 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja! osiedle sosnowe w Ustroniu Nowo budowane Osiedle apartamentów w dzielnicy Hermanice. Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Ustroń

3 Mieszkania od 633 940 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:43,72 - 51,66 m²

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Ustroń

4 Mieszkania od 520 220 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:22,52 - 46,24 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To idealna propozycja.

Szczegóły inwestycji

Ustroń

4 Mieszkania od 515 352 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:41,22 - 56,72 m²

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły inwestycji

Chałupnicza,Ustroń

2 Mieszkania od 590 000 zł

 

Termin realizacji:2023

 

Metraże:59,19 - 70,15 m²

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję Zielony Zakątek, nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w malowniczej części Ustronia. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

556 206 zł41,82 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł40,74 m² 13 377,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Beskid park | 2-pokojowy apartament z ogrodem przy samym szlaku | Ustroń Zawodzie Na sprzedaż wyjątkowy apartament w kameralnej inwestycji Beskid Park, zlokalizowanej w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

557 536 zł41,92 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkowy apartament, usytuowany na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w centrum Ustronia. To świetna lokalizacja do zamieszkania na stałe jak i weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 67 m Z widokowym tarasem I widokiem na góry Nowoczesny | Gotowy do zamieszkania | Idealny pod inwestycję lub wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Ustroń

Ustroń,śląskie

224 000 zł16 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio pod wypoczynek/wynajem Gotowe do zamieszkania studio wakacyjne o powierzchni 16 mkw. usytuowane na parterze budynku z lat 70-tych, który został w całości zmodernizowany. Studio po.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widokowe mieszkanie po remoncie | 50 m | Ustroń | balkon | centrum Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 59,19 m z tarasem (16,43 m ) znajduje się na parterze budynku i oferuje piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

505 000 zł50,92 m² 9 917,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 740 zł27,38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł61 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny Apartament na Wynajem w Strefie Uzdrowiskowej Ustronia Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego w sercu uzdrowiskowej strefy Ustronia. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

747 185 zł51,53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,53 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament 44 m w Ustroniu Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 000 zł28,85 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m , położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie tuż przy trasach narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

610 000 zł70,15 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski plus robocizna pod klucz w cenie. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2.