dowolna

Mieszkania do wynajęcia Ustroń - Oferty wynajmu mieszkań

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa dwupokojowe nowe apartamenty na zamkniętym, kameralnym osiedlu w centrum Ustronia. Mieszkanie na pierwszym oraz na drugim piętrze z prywatną klatka schodową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na wysokim parterze. Dzięki wysokości pomieszczeń (ok. 2,70 m2) mieszkanie jest bardzo przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1.03.2023r. Apartament W bardzo wysokim standardzie! Ustroń - Do wynajęcia komfortowy apartament pięknie wykończony o pow. ok. 41,5 mkw składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 45 m2, wysoki standard, kameralna lokalizacja - Ustroń , ul. Solidarności Oferujemy na wynajem nowoczesny, nigdy wcześniej niezamieszkany 2-pokojowy apartament o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament po remoncie ? Ustroń Przestrzeń, światło, doskonała lokalizacja przy górach Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni około 75 m2, położony w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Ustroń do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2. Położone w samym centrum na Os.Manhatan w bloku na piątym piętrze. Lokal składa się z; dużego.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł61 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny Apartament na Wynajem w Strefie Uzdrowiskowej Ustronia Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego w sercu uzdrowiskowej strefy Ustronia. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy apartament W wysokim standardzie ustroń do wynajęcia nowy apartament o powierzchni około 75m2. Mieszkanie w pełni wyposażone. Bardzo słoneczne. Składa się z; - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 78 m2 | Ogródek | Ustroń Do wynajęcia apartament o powierzchni 78 m , położony w malowniczej części Ustronia. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30,6 m składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - - sypialni - przedpokoju - łazienki - Tarasu z dostępem do ogródka -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na góry | Taras | Ogródek | Ustroń Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 78 m , położony w malowniczej części Ustronia. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny 2 pokojowy apartament do wynajęcia z dwoma tarasami, o pow. 46 m2 Ustroń centrum wolne od zaraz oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia wyjątkowy, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Lecznicza

Ustroń,śląskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20,5 m składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - 18,5 m2, - łazienki - 2,2 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł15,83 m² 113,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na parterze wielomieszkaniowego budynku w atrakcyjnej, turystycznej miejscowości. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta do wynajęcia pośrednictwo Agencji Nieruchomości Universal Lokal do przejęcia od 1 marca 2026r ustroń centrum - Zeta Park, widokowy apartament do wynajęcia, o pow. 54 m2, na 1piętrze opis -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny nowy w pełni wyposażony apartament 58 m2 : 3 pokoje: salon z otwarta kuchnią, sypialnia, mały pokuj na biuro lub dla dziecka, łazienka , pomieszczenie gospodarcze, taras. Idealne dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Glamour - Komfort i Elegancja w Ustroniu Ustroń, ul. Staffa 23a Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament Glamour, o powierzchni 85 mkw położony w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Ustroniu - Lipowcu przy ulicy Lipowskiej 104. Budynek jest świeżo wyremontowany i został podzielony na kilka osobnych mieszkań. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Ustroniu - Lipowcu przy ulicy Lipowskiej 104 w świeżo wyremontowanym domu który został podzielony na kilka osobnych mieszkań. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 44 m plus garaż - Centrum Ustronia! Oferujemy na wynajem nowoczesny i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 44 m , położony w samym sercu Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| ustroń Centrum Osiedle Manhatan Polecamy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie w centrum Ustronia. Szukamy spokojnych pracujących najemców. Układ mieszkania: przedpokój, półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Ustroń,śląskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń Centrum oferuję na wynajem mieszkanie w malowniczym Ustroniu o powierzchni 23 m2, idealne dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 60 m z dwoma balkonami - Prestiżowe osiedle w Ustroniu Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego apartamentu o powierzchni 60 m , położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Ustroń,śląskie

1 500 zł52 m² 29,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustroń Nierodzim komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem z własnym miejscem parkingowym. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,7 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Manhatan

Ustroń,śląskie

1 500 zł44 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ustroń - do wynajęcia słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01 stycznia 2026 roku! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w centrum Ustronia, w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt w sprawie oferty : - tel.: Na wynajem mieszkanie typu M2 w bloku usytuowanym w centrum Ustronia. Lokal ma powierzchnię użytkową 43 m2 i składa się z 1 pokoju (21 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Ustroń,śląskie

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia eleganckie mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w Ustroniu przy ul. Konopnickiej Lokal o powierzchni 37,5 m2, usytuowany na 1 piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

2 800 zł55 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w Ustroniu w dzielnicy Hermanice. To wyjątkowe kameralne mieszkanie składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Ustronia - Komfortowy Apartament z Widokiem! Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój z wygodą miejskiego życia? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

2 500 zł55 m² 45,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i przytulnego miejsca do zamieszkania w Ustroniu? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Ten przestronny apartament o powierzchni 54,57 m to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 44 m z garażem - Centrum Ustronia! Oferujemy na wynajem nowoczesny i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 44 m , położony w samym sercu Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cieszyńskie