dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Ustroń - Oferty sprzedaży i najmu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

669 000 zł61,65 m² 10 851,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesny i wykończony apartament. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 z tarasem zewnętrznym 61,65m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł70,15 m² 9 265,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie, wykończony. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne osiedle zamknięte składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

874 500 zł104,60 m² 8 360,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesne apartamenty. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 Z tarasem zewnętrznym 104,60m- taras 20,6 M2+ balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 070 zł51,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,63 m2, położone na piętrze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

633 940 zł43,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie A1, o powierzchni 43,72 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,20 m² 9 966,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament z ogródkiem położony na parterze budynku jednopiętrowego o powierzchni 59m2. Kameralne osiedle zamknięte składające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

670 000 zł59 m² 11 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Nowoczesny Apartament Premium z Panoramą na Góry. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Beskidów. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w samym centrum miasta. Wokół bloków dużo zieleni pięknie zagospodarowanej. Do mieszkania przynależna piwnica. Lokal posiada duży balkon z widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkowy apartament, usytuowany na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w centrum Ustronia. To świetna lokalizacja do zamieszkania na stałe jak i weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

750 000 zł82 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowy Apartament Prywatność i komfort blisko centrum Ustronia. Jeżeli szukasz nowoczesnej, przestronnej przestrzeni, która zapewni Ci komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

505 000 zł50,92 m² 9 917,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy Nowo powstałe kameralnego osiedle. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65,50 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 65,50m z tarasem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

597 000 zł70,15 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkania o pow. 59 mkw i 70 mkw w zabudowie jednorodzinnej w Ustroniu czekają na Ciebie! Oferujemy komfort, przestrzeń i bliskość natury. Idealne dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł71,76 m² 9 462,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górski spokój w designerskim apartamencie Ustroń, zeta Park ul. Staffa 25C/9 II piętro 71,76 m zamknięte osiedle z ochroną Są miejsca, które od pierwszego wejrzenia mówią: tu się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 739 zł71,35 m² 10 087,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra - Ustroń, 660 m n.p.m. Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy Opis inwestycji Cztery kameralne apartamenty na zboczu Równicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń- apartament I p. za 627 000,00 zł brutto. Apartament z dużym balkonem - na I piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wc ) - powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament w stylu Penthouse Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse o powierzchni użytkowej 115 m , zaprojektowany jako trójstrefowa, luksusowa przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł47,30 m² 16 004,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Beskid park | 3-pokojowy apartament z dużym tarasem 10,32m przy samym szlaku | Ustroń Zawodzie Na sprzedaż wyjątkowy apartament w kameralnej inwestycji Beskid Park, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł54 m² 14 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z ogródkiem 54 m komfortu w sercu Beskidów bez podatku pcc 2%! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wykończonego apartamentu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

615 000 zł43,73 m² 14 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń - na sprzedaż apartamenty w stanie deweloperskim Mieszkanie A1 | Parter | 43,73 m + taras 4,8 m + 2 balkony francuskie Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 384 zł61,60 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł61,47 m² 24 890,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 2 poziomowy apartament premium w Ustroniu 61,47 m + antresola ok 20 m | Gotowa inwestycja | Aktywny najem krótkoterminowy | miejsce parkingowe | Balkon 22,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

750 000 zł82,08 m² 9 137,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Ostatnie dwa Apartamenty Sprzedaż w III etap Osiedla Dominikański e Do sprzedaży oferujemy nowy komfortowy apartament (o pow. 82,08m2) - C 2 składający się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta do wynajęcia pośrednictwo Agencji Nieruchomości Universal Lokal do przejęcia od 1 marca 2026r ustroń centrum - Zeta Park, widokowy apartament do wynajęcia, o pow. 54 m2, na 1piętrze opis -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Zdjęcia są nieaktualne. Remont mieszkania jest na ukończeniu i obejmuje zmianę części mebli oraz nowy układ pomieszczeń. Nowy układ funkcjonalny: *dwie sypialnie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament po remoncie ? Ustroń Przestrzeń, światło, doskonała lokalizacja przy górach Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni około 75 m2, położony w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny nowy w pełni wyposażony apartament 58 m2 : 3 pokoje: salon z otwarta kuchnią, sypialnia, mały pokuj na biuro lub dla dziecka, łazienka , pomieszczenie gospodarcze, taras. Idealne dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w centrum Ustronia Zeta Park. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62m2 (plus dodatkowy pokój ze skosem około 8m2).