dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Ustroń - Sprzedaż i najem

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 78 m2 | Ogródek | Ustroń Do wynajęcia apartament o powierzchni 78 m , położony w malowniczej części Ustronia. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,11 m² 8 857,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. To lokalizacja dla osób aktywnych jak i ceniących ciszę i wypoczynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 530 000 zł61,47 m² 24 890,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 2 poziomowy apartament premium w Ustroniu 61,47 m + antresola ok 20 m | Gotowa inwestycja | Aktywny najem krótkoterminowy | miejsce parkingowe | Balkon 22,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

555 555 zł57,75 m² 9 620 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustroń, ul. Lecznicza 32a zielona i spokojna okolica w uzdrowiskowej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie potok, góry i sanatoria, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

747 185 zł51,53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,53 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament 44 m w Ustroniu Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 000 zł28,85 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m , położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie tuż przy trasach narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

990 000 zł75,70 m² 13 077,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w sercu Ustronia Zeta Park Cena: 1 020 000 zł Powierzchnia: 75,70 m + taras 17 m Lokalizacja: ustroń, prestiżowe osiedle Zeta Park Dodatkowo: miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

610 000 zł70,15 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski plus robocizna pod klucz w cenie. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy Nowo powstałe kameralnego osiedle. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 600 zł56 m² 12 635,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium na piętrze -56 m elegancji z panoramicznym balkonem | Ustroń bez podatku pcc 2%! W prestiżowej, kameralnej inwestycji w sercu Ustronia prezentujemy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

505 134 zł37,98 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję Zielony Zakątek, nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w malowniczej części Ustronia. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

745 491 zł57,79 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65,50 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 65,50m z tarasem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70,15 m z dużym balkonem (11,03 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł70,15 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta promocja - cena 627 000,- za 70M2. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustroń osiedle Manhattan atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie 2 pokojowe na V piętrze z balkonem. Blok 10 piętrowy z dwoma windami. Powierzchnia użytkowa ok 43,75 m2 Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł50,48 m² 18 502,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń | apartament inwestycyjny przy czantorii Mam przyjemność zaprezentować Państwu, doskonały apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej przy Czantorii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 080 zł58,59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 500 zł53,23 m² 10 454,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 739 zł71,35 m² 10 087,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł28,90 m² 22 768,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na siebie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,80 m² 10 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy z widokiem na Równicę, usytuowany w centrum Ustronia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,8 m położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament w stylu Penthouse Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse o powierzchni użytkowej 115 m , zaprojektowany jako trójstrefowa, luksusowa przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena ostatni apartament Z klimatyzacją W centrum ustronia Mieszkanie na miarę wszelkich oczekiwań centrum Ustronia z ogródkiem oferta Z wyłącznośćią biura-nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowa otwarta przestrzeń,jedyny taki apartament o pow. użytkowej 115 m2. Apartament podzielony jest na 3 części: -część dzienna-reprezentacyjna -część prywatna-z odrębną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

715 563 zł55,47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij