dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Ustroń - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w samym centrum miasta. Wokół bloków dużo zieleni pięknie zagospodarowanej. Do mieszkania przynależna piwnica. Lokal posiada duży balkon z widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń osiedle manhattan | atrakcyjne mieszkanie Z balkonem W świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43,75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widokowe mieszkanie po remoncie | 50 m | Ustroń | balkon | centrum Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii - malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30,6 m składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - - sypialni - przedpokoju - łazienki - Tarasu z dostępem do ogródka -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustroń osiedle Manhattan atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie 2 pokojowe na V piętrze z balkonem. Blok 10 piętrowy z dwoma windami. Powierzchnia użytkowa ok 43,75 m2 Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,69 m² 8 449,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń os. Cieszyńskie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,69 mkw, położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Cieszyńskim w Ustroniu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Małgorzata strawa Agent prowadzący   przestrzeń do stworzenia własnego stylu Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i możliwości. To mieszkanie w Ustroniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

395 000 zł36 m² 10 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 36 m czeka na nowego właściciela. Znajduje się na czwartym piętrze w bloku. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje oraz oddzielna kuchnia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

590 000 zł43,70 m² 13 501,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, oferując idealne połączenie komfortu i bliskości Beskidów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustroń - nowa cena - 525.000! Sprzedam mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Beskid Śląski. Cena: 8 228,84 zł/m jedna z najniższych w okolicy! Na kilku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,29 m² 4 695,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy wyodrębniony lokal mieszkalny - kawalerkę do odświeżenia / remontu, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Ustroniu - Lipowcu przy ulicy Lipowskiej 104. Budynek jest świeżo wyremontowany i został podzielony na kilka osobnych mieszkań. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Ustroniu - Lipowcu przy ulicy Lipowskiej 104 w świeżo wyremontowanym domu który został podzielony na kilka osobnych mieszkań. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Ustroń,śląskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń Centrum oferuję na wynajem mieszkanie w malowniczym Ustroniu o powierzchni 23 m2, idealne dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Ustroń,śląskie

1 500 zł52 m² 29,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustroń Nierodzim komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem z własnym miejscem parkingowym. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,7 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Manhatan

Ustroń,śląskie

1 500 zł44 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ustroń - do wynajęcia słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01 stycznia 2026 roku! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w centrum Ustronia, w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Ustroń,śląskie

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia eleganckie mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w Ustroniu przy ul. Konopnickiej Lokal o powierzchni 37,5 m2, usytuowany na 1 piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Manhatan

Ustroń,śląskie

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustroń - mieszkanie z bardzo elegancką, wyremontowaną łazienką. 0 % prowizji - całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości! Na kilku zdjęciach wizualizacja pokoi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cieszyńskie

Ustroń,śląskie

2 000 zł46 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Ustroń, oś. Cieszyńskie Oferuję na wynajem piękne, wyremontowane w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,75 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Ustroniu - Lipowcu przy ulicy Lipowskiej 104 w wyremontowanym domu który został podzielony na kilka osobnych mieszkań. Mieszkańcy mają zapewniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

329 000 zł46 m² 7 075,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m położone w kameralnym, niskim bloku w Ustroniu to propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

369 000 zł145 m² 2 544,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży piętro domu z oddzielnym wejściem w Ustroniu Hermanice. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych mieszkań położonych na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Okazja. Ładne, wygodne mieszkanie nie wymagające wkładu finansowego. Lokal posiada oddzielną kuchnię, przedpokój, łazienkę oraz trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

473 000 zł64 m² 7 407,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Ustroń, os. Manhatan | 63,85 m Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63,85 m , położone w świetnej lokalizacji - na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

355 000 zł34 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Słoneczne mieszkanie z pięknymi widokami na góry i zieleń w centrum miasta, ciche, 7 piętro , 2 windy. Po remoncie, zmiana aranżacji wnętrza pozwoliła na wygospodarowanie miejsca na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń, centrum, wyjątkowa lokalizacja, apartament gotowy do zamieszkania mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania - na piętrze - 1 pokój ( salon, łazienka z wc, lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

530 000 zł64 m² 8 300,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 położone w Ustroniu , w bloku na Osiedlu Manhatan. Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do którego można się wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Ładne, wygodne mieszkanie nie wymagające wkładu finansowego. Lokal posiada oddzielną kuchnię, przedpokój, łazienkę oraz trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

605 000 zł43 m² 14 069,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Jaszowiec malownicza okolica ,po generalnym remoncie 2023 roku, najwyższej jakości materiały, funkcjonalne i eleganckie z 2 balkonami, komóreka lokatorska i 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

560 000 zł64 m² 8 777,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustroń - mieszkanie z bardzo elegancką, wyremontowaną łazienką. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-cio piętrowym bloku na oś. Manhatan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

185 000 zł22 m² 8 244,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Ustroń Lipowiec - całkowicie urządzone mieszkanie o powierzchni 22,44 m2 Lokal znajduje się w budynku wielolokalowym na parterze. Wejście przez ganek zabezpieczony domofonem. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

550 000 zł64 m² 8 613,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 położone w Ustroniu, w bloku na Osiedlu Manhatan. Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do którego można się wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

440 000 zł44 m² 9 954,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna cena 440.000 zł. Ustroń - polecam ustawne mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 w Centrum miasta na oś. Manhatan. Lokal znajduje się w 10-cio piętrowym bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

370 000 zł22 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam gustownie urządzony apartament w dzielnicy Ustroń Jaszowiec. Powierzchnia lokalu wynosi 22 m2 i jest sprzedawany z całym wyposażeniem. Mieszkanie ma wykupione własne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

239 000 zł18 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna cena - 239.000 zł. Ustroń w urokliwej dzielnicy Jaszowiec polecam kawalerkę z oznaczonym miejscem parkingowym na terenie obiektu. Mieszkanie o powierzchni 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Ustroń

Ustroń,śląskie

189 000 zł13 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustroń Jaszowiec - elegancki i klimatycznie urządzony apartament. Mieszkanie o powierzchni 13,2 m2 z dodatkowym tarasem, usytuowane na parterze w 2-piętrowym budynku apartamentowym.