dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Ustroń - Oferty sprzedaży i najmu

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wolne segmenty B i C Poznaj wyjątkową inwestycję, która powstaje nieopodal centrum miasta Ustroń, w okolicach ulicy Cieszyńskiej. Nowoczesne budownictwo ekologiczne z tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

473 000 zł64 m² 7 407,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Ustroń, os. Manhatan | 63,85 m Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63,85 m , położone w świetnej lokalizacji - na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

530 000 zł54 m² 9 802,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, bardzo jasne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem znajdujące się w Ustroniu przy ul. Orzechowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

530 000 zł64 m² 8 300,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 położone w Ustroniu , w bloku na Osiedlu Manhatan. Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do którego można się wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Ustroń,śląskie

803 000 zł50 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół 4 budynków jednorodzinnych 2 lokalowych. Działka ogrodzona. Na terenie przewiduję się budowę basenu ze strefą relaksu. Oferta przedstawia mieszkanie na parterze. Lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Ustroniu. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze w niskim budynku. Lokal mieszkalny składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie w Ustroniu - pod inwestycję lub rekreację! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 27 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament źródlana ustroń Z własnym tarasem widokowym! Chcesz mieszkać w prestiżowej zielonej uzdrowiskowej części Ustroń Zawodzie Górne to mam dla Ciebie apartament źródlana ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

549 000 zł51 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne apartamenty w dzielnicy uzdrowiskowej w Ustroniu powstają z myślą o osobach poszukujących tak zwanego produktu premium , chcących wyrwać się z codziennego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lecznicza

Ustroń,śląskie

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowiec inwestycyjny Zachęcam do zakupu 1z2 apartamentów nad potokiem Gościradowiec w urokliwej uzdrowiskowej części Ustronia. To naprawdę wyjątkowa nieruchomość z wieloma możliwościami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

550 000 zł64 m² 8 613,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 położone w Ustroniu, w bloku na Osiedlu Manhatan. Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do którego można się wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

708 400 zł64 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Ustroniu - komfort, spokój i potencjał inwestycyjny Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowym apartamentowcu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staffa

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71 m² 15 296,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

WE do speak english text/call us at   to find out more about this offer. Online 3d walkthrough available. - kto: biuro nieruchomości bez prowizji dla Kupującego co: dwustronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ustroń,śląskie

665 280 zł53 m² 12 498,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

476 483 zł40 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja - niższa cena w maju! Czy marzysz o spokojnym miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się pięknym widokiem na góry? ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Ustroń,śląskie

317 625 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na parterze budynku: -powierzchnia użytkowa 25,41m2 -salon z aneksem kuchennym pow. 21 m2 -łazienka wraz z w.c. 4,41 m2 -korytarz -balkon W cenie mieszkania 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

592 515 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe Apartamenty Leśna w Ustroniu z przepięknym widokiem na góry! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej dostępne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

488 169 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe Apartamenty Leśna zlokalizowane w Ustroniu! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej, dostępne o powierzchni użytkowej 49,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ustroń

Ustroń,śląskie

690 000 zł82 m² 8 445,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy dwupoziomowy apartament w Ustroniu z widokiem na góry w atrakcyjnej cenie bez prowizji! 1. CO wyróżnia nasz apartament: zakup bezpośrednio od właściciela brak prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ustroń,śląskie

797 680 zł47 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękno luksus wygoda górski szyk! wzgórze jelenica to miejsce jakiego na mapie Ustronia jeszcze nie było. Położone na stoku, u podnóża Pasma Czantorii zachwyca pięknymi widokami. W to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

632 511 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe apartamenty w Ustroniu. Oferowany apartament do sprzedaży o powierzchni 63,89m2 położony jest na I piętrze z przynależnym do niego balkonem o pow. 7 m2. oraz jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

610 335 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe Apartament położony na Ip. Powierzchnia użytkowa 61,65 m2. Do lokalu mieszkalnego przynależy jedno miejsce parkingowe naziemne. Apartament składa się z: -2 sypialni -1 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ustroń, pow. cieszyński, dwa niezależne lokale, które dają możliwość mieszkania i wynajmowania w systemie - mieszkaj i zarabiaj. Nowa inwestycja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

320 000 zł33 m² 9 618,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł75 m² 10 013,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 74,8 m2 położony na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Do apartamentu przynależy ogromny taras. Taras jest nasłoneczniony z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

250 000 zł26 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańszy dwupokojowy apartament w Beskidach. Obniżona cena okazja. Budynek w którym znajduje się apartament to dawny do dom wczasowy Barbara w Ustroniu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

255 000 zł25 m² 10 039,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek w którym znajduje się apartament to dawny do dom wczasowy Barbara w Ustroniu. Budynek znajduje się w połowie góry Równica, dzielnica Jaszowiec (dojazd drogą asfaltową). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

805 000 zł72 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja nieruchomości Południe prezentuje apartament o łącznej pow. 71,66 m2 położony na 2 piętrze, z którego rozpościera się spektakularny widok na górę Czantorię i dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Staffa

Ustroń,śląskie

1 085 000 zł82 m² 13 280,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament dla wymagającego klienta, słoneczny, dwupoziomowy usytuowany na ostatniej kondygnacji. Wykończony w wysokim standardzie, kompletnie umeblowany i wyposażony w dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Manhatan

Ustroń,śląskie

399 000 zł37 m² 10 763,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o pow. 37 m2, po remoncie, nowe okna (pcv) , podłogi drewniane i kafelki, całość wykończona pod klucz. Opis: 1 duży pokój z wyjściem na balkon - niezasłonięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

498 000 zł54 m² 9 297,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 53,56 m2 w nowo wyremontowanym obiekcie wypoczynkowym w Ustroniu. Lokal gotowy do zamieszkania, idealny również jako dochodowa inwestycja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

1 145 492 zł124 m² 9 237,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

- oferta bezpośrednia - cena do negocjacji - bez prowizji - Szanowni Państwo, jest nam niezwykle miło przedstawić ofertę wyjątkowej nieruchomości w samym sercu miasta Ustroń. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

495 000 zł59 m² 8 338,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe słoneczne mieszkanie w samym centrum Ustronia. 1 piętro! Piękny widok na Równicę i Lipowski Groń! Same atuty. Centrum a jednocześnie cicho, wszędzie blisko. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Ustronia, po kapitalnym remoncie, umeblowane, drugie piętro w trzypiętrowym bloku z cegły, o pow. ok. 53 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślańska

Ustroń,śląskie

297 000 zł84 m² 3 523,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny, a może pomysłu na biznes? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 9 Listopada

Ustroń,śląskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament znajduje się w samym centrum miasta, odległość zaledwie 40 metrów od rynku, panuje tutaj cisza i spokój. Apartament cechuje czystość, przejrzystość i wykonanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ustroń,śląskie

444 240 zł73 m² 6 082,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Południe oferuje do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji Ustronia nowy apartament o pow. użytkowej 54.02 m2 położony na parterze budynku. apartament składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Ustroń,śląskie

444 240 zł73 m² 6 082,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Południe oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o pow. 73,04 m2 w nowo budowanym apartamentowcu w Ustronia, dzielnica Hermanice na poziomie Ip. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! gratulujemy nabywcy!opis ogłoszenia Piękny apartament oddalony 300 m od Rynku w Ustroniu w cichej willowej okolicy. Ładnie urządzony z meblami zrobionymi na wymiar. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

349 000 zł37 m² 9 538,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W inwestycji znajdują się 4 apartamenty dwupoziomowe o pow. użytkowej 87,47 m2 każdy,wzbogacone o widokowe tarasy i piękne widoki na panoramę Beskidu Śląskiego. Zielona i cicha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij