dowolna

Mieszkania z prawem własności Ustroń - Lista ofert

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 000 zł28,85 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m , położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie tuż przy trasach narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

610 000 zł70,15 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski plus robocizna pod klucz w cenie. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy Nowo powstałe kameralnego osiedle. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 600 zł56 m² 12 635,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium na piętrze -56 m elegancji z panoramicznym balkonem | Ustroń bez podatku pcc 2%! W prestiżowej, kameralnej inwestycji w sercu Ustronia prezentujemy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

505 134 zł37,98 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

745 491 zł57,79 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65,50 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 65,50m z tarasem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70,15 m z dużym balkonem (11,03 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł70,15 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 080 zł58,59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 500 zł53,23 m² 10 454,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Bulwarach Wiślanych - Ustroń Do sprzedaży wyjątkowy dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 739 zł71,35 m² 10 087,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,69 m² 8 449,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń os. Cieszyńskie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,69 mkw, położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Cieszyńskim w Ustroniu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł66,75 m² 12 734,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 66,75 m2, wykończony pod klucz, nowemu właścicielowi pozostaje tylko umeblowanie. Apartament usytuowany na 2-piętrze, posiada balkon o pow.11,76 m2, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra - Ustroń, 660 m n.p.m. Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy Opis inwestycji Cztery kameralne apartamenty na zboczu Równicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,80 m² 10 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy z widokiem na Równicę, usytuowany w centrum Ustronia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,8 m położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń- apartament I p. za 627 000,00 zł brutto. Apartament z dużym balkonem - na I piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wc ) - powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament w stylu Penthouse Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse o powierzchni użytkowej 115 m , zaprojektowany jako trójstrefowa, luksusowa przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

395 000 zł36 m² 10 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 36 m czeka na nowego właściciela. Znajduje się na czwartym piętrze w bloku. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje oraz oddzielna kuchnia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena ostatni apartament Z klimatyzacją W centrum ustronia Mieszkanie na miarę wszelkich oczekiwań centrum Ustronia z ogródkiem oferta Z wyłącznośćią biura-nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,32 m² 10 107,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ustroń, staffa, mieszkanie 63.32 m2, Sprzedaż. Atrakcyjna lokalizacja W centrum ustronia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu dwupoziomowego w Ustroniu! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowa otwarta przestrzeń,jedyny taki apartament o pow. użytkowej 115 m2. Apartament podzielony jest na 3 części: -część dzienna-reprezentacyjna -część prywatna-z odrębną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł47,30 m² 16 004,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Beskid park | 3-pokojowy apartament z dużym tarasem 10,32m przy samym szlaku | Ustroń Zawodzie Na sprzedaż wyjątkowy apartament w kameralnej inwestycji Beskid Park, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

715 563 zł55,47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł54 m² 14 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z ogródkiem 54 m komfortu w sercu Beskidów bez podatku pcc 2%! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wykończonego apartamentu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

545 000 zł48 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| apartament premium w najlepszej lokalizacji! Nie wymaga nakładów finansowych! Widok na góry! Wygodne drugie pietro!duży balkon! Nowoczesna kuchnia i łazienka! Niski czyns. można by jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł14 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 14 m2 idealny pod inwestycje Ustroń przy zakupie kupujacy nie płaci podatku pcc Prezentujemy wyjątkowy 14 m2 apartament, który idealnie nadaje się zarówno do inwestycji w wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł22 m² 17 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z pięknymi widokami klient nie płaci podatku pcc Zainwestuj lub odpoczywaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością. Prezentowany apartament to wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ustroń,śląskie

555 555 zł60,19 m² 9 230,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustroń, ul. Lecznicza 32a zielona i spokojna okolica w uzdrowiskowej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie potok, góry i sanatoria, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

970 000 zł70,76 m² 13 708,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny apartament blisko centrum. Mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego budynku czterolokalowego przy ulicy Olchowej w Ustroniu. Nieruchomość znajduje się w ogrodzonym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Zdjęcia są nieaktualne. Remont mieszkania jest na ukończeniu i obejmuje zmianę części mebli oraz nowy układ pomieszczeń. Nowy układ funkcjonalny: *dwie sypialnie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem