dowolna

Działki w górach Ustroń - Baza ogłoszeń sprzedaży i dzierżawy

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł3 706 m² 175,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych - każdy o pow. użytkowej 109,1 m2 Kameralna lokalizacja w otoczeniu niezabudowanych terenów, z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykle dogodne, atrakcyjne, o dużych walorach widokowych miejsce. Z doskonałą lokalizacją - bliskość ośrodka zdrowia, restauracji, przystanków autobusowych, ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bartosz baturo Agent prowadzący   Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bartosz baturo Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych części Ustroń na zboczach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.5 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.3 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.4 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.2 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 490 m² 265,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: ustroń, ul. Topolowa północno-wschodni stok Czantorii, teren graniczący.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł6 814 m² 83,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marta zajda -czubczyńska Agentka prowadząca   Najwyższa działka pod Czantorią dom w lesie Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: ustroń, ul. Topolowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 001 zł676 m² 443,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Spełnij marzenie o własnym domu w sercu gór! ta wyjątkowa działka to idealne miejsce, by stworzyć swoją prywatną oazę spokoju. Położona w malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 031 m² 260,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ustroń w dzielnicy Dobka Ślepa. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł947 m² 515,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwolenie na budowę domu. Ustroń Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2. Parcela posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 196 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przy lesie, blisko centrum. Widokowa działka na obrzeżach miasta nad strumykiem i w sąsiedztwie lasu. Do sprzedaży działka o powierzchni około 2196 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł22 814 m² 103,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustroń Równica Na sprzedaż działka o powierzchni 2,2814 ha położona w unikatowej lokalizacji, praktycznie na szczycie góry Równica w Ustroniu! Działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 5063/46, obręb Ustroń - plac ładunkowy o pow. 1000 m2 - nawierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 911 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kwalifikacji gruntów oznaczona - Bz- tereny rekreacyjno-wypoczynkowe. Działka graniczy z drogą na stok Równica oraz kompleks hoteli i apartamentów w dzielnicy Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 507 m² 269,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Widokowa działka w spokojnym miejscu obrzeża Ustroń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów (2500 m2), położona w malowniczej części miasta Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł6 814 m² 83,21 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach.

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł3 210 m² 216,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 3210 m Ustroń Polana, ul. Pod Grapą | Warunki Zabudowy na 3 budynki Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3210 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł800 m² 393,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Ustroń Hermanice - wszystkie media! Możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek. Potencjalny inwestor miałby do dyspozycji 1600m2 płaskiego terenu w kształcie kwadratu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona na równym terenie , uzbrojenie wszystkie media w granicy.Dojazd całoroczny ok.150 m do głównej drogi asfaltowej. Jest możliwość wybudowania kilku budynków.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł3 706 m² 164,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w Ustroniu Lipowiec- dedykowana szczególnie miłośnikom spokojnych miejsc i obcowania z naturą. Ta okolica sprzyja odprężaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 317 m² 645,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na sprzedaż ustroń | bulwary wiślane | top lokalizacja W samym sercu uzdrowiskowego Ustronia, tuż przy malowniczych Bulwarach Wiślanych, oferowana jest na sprzedaż unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 100 m² 686,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wzizt, zabudowana budynkami mieszkalno-usługowymi o powierzchni użytkowej 2650m2 zlokalizowane w centrum Ustronia. Kapitalna inwestycja składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 987 577 zł20 281,40 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na szczucie Równicy w Ustroniu - działka inwestycyjna / budowlana - na sprzedaż Równica jest popularnym szczytem w Beskidzie Śląskim, który starsi mieszkańcy Ustronia nazywają Diablą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł3 960 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowy teren. Ustroń ulica Cieszyńska do sprzedaży działka o powierzchni 3600m2 z wydanymi Warunkami zabudowy. Usytuowana na obrzeżach Ustronia działka z ładnymi widokami na góry.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 452 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Ustroń Lipowiec- na sprzedaż działka o pow. 1452 m2 położona przy lesie z pięknym widokiem na Ustroń. Działka posiada wz na budowę budynku jednorodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł2 293 m² 49,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w klasyfikacji gruntów - bz- rekreacja i wypoczynek. W sąsiedztwie budynków hotelowych i apartamentowców. Miejsce wyjątkowe , rekreacyjne przy drodze na górę.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł600 m² 983,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazyjna oferta! Działka w ścisłym centrum Ustronia! Spacerkiem do rynku i nad rzekę! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni ok. 600m2 zlokalizowana zaledwie 900m od ustrońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł4 204 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka składająca się z dwóch numerów p.gr. W kwalifikacji gruntów widnieje - Bz- rekreacja i wypoczynek. Blisko nieruchomości budynki hotelowe oraz apartamenty. Położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł5 000 m² 176 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z ustalonymi warunkami zabudowy dla kilku domów jednorodzinnych. Do nieruchomości prowadzi asfaltowa publiczna droga. Teren jest otwarty na góry i otoczony wyłącznie przez działki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 187 m² 1 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Ustroniu w strefie uzdrowiskowej o powierzchni 1187 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę pięciu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 349 m² 107,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka na obrzeżach miasta. Do sprzedaży działka o powierzchni około 1349 m2. Brak planu zagospodarowania przestrzennego Media znajdują się przy działce; gaz,prąd,woda. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł842 m² 295,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustroń Lipowiec - zachwycające widoki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w niezwykle malowniczym miejscu. To dokonała propozycja dla osób marzących.