dowolna

Mieszkania w nowym bloku Ustroń - Oferty sprzedaży lub najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

780 000 zł61 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Zdjęcia są nieaktualne. Remont mieszkania jest na ukończeniu i obejmuje zmianę części mebli oraz nowy układ pomieszczeń. Nowy układ funkcjonalny: *dwie sypialnie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 42,60m w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie cenisz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ta oferta to nie tylko mieszkanie to styl życia, życia u podnóża gór o zapachu lasu i dźwięku płynącej rzeki. Kameralne osiedle tuż przy lesie, ogrodzone, zadbane z dziedzińcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

750 000 zł82,08 m² 9 137,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Ostatnie dwa Apartamenty Sprzedaż w III etap Osiedla Dominikański e Do sprzedaży oferujemy nowy komfortowy apartament (o pow. 82,08m2) - C 2 składający się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta do wynajęcia pośrednictwo Agencji Nieruchomości Universal Lokal do przejęcia od 1 marca 2026r ustroń centrum - Zeta Park, widokowy apartament do wynajęcia, o pow. 54 m2, na 1piętrze opis -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny nowy w pełni wyposażony apartament 58 m2 : 3 pokoje: salon z otwarta kuchnią, sypialnia, mały pokuj na biuro lub dla dziecka, łazienka , pomieszczenie gospodarcze, taras. Idealne dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny 2 pokojowy apartament do wynajęcia z dwoma tarasami, o pow. 46 m2 Ustroń centrum wolne od zaraz oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia wyjątkowy, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 576 zł56,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, które usytuowane jest w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie mamy wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oraz 2% podatku pcc! Apartamenty Asnyka to zespół dziesięciu mieszkań znajdujących się w dwukondygnacyjnym budynku szeregowym o nowoczesnej architekturze, prostej formie i eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji dla kupujących! Ustroń Hermanice - nowe apartamenty w stanie developerskim o pow. 58 m2 plus taras Opis : - salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niewielkiego apartamentowca położonego w kameralnym miejscu. Lokal posiada duży taras z widokiem na otwartą przestrzeń i góry. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 600 zł61,65 m² 9 855,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

856 800 zł72,40 m² 11 834,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji dla kupujących! Ustroń Hermanice - nowe apartamenty w stanie developerskim około pow. 72 m2 z balkonem. Opis : - salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 38 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł57,63 m² 9 544 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustroń, apartament Z dużym ogródkiem mieszkanie z dużym ogródkiem: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) - powierzchnia mieszkania: 57,63 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia Poniwiec. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: ustroń Polana - do wynajęcia komfortowy apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu! Apartament jest o powierzchni użytkowej około 49 usytuowany na 1 piętrze z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: bardzo wysoki standard wykończenia! Ustroń - Do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 39,5 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

459 000 zł36 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy, umeblowany apartament ustroń jaszowiec ul. Wczasowa - najlepsza lokalizacja idealne pod inwestycję, lokatę kapitału! Przedstawiamy do sprzedaży całkowicie nowy, komfortowy, apartament 2.