dowolna

Mieszkania w centrum Ustroń - Oferty sprzedaży i najmu

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

594 000 zł41 m² 14 417,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Apartament w centrum Ustronia! Cena: 620.000 zł Tylko 750 m od rynku w Ustroniu, świetna lokalizacja. 1 piętro salon z balkonem, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

440 000 zł44 m² 9 954,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna cena 440.000 zł. Ustroń - polecam ustawne mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 w Centrum miasta na oś. Manhatan. Lokal znajduje się w 10-cio piętrowym bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

598 000 zł42 m² 14 238,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Budynek: centrum Ustronia. Na prawdę centrum miasta! Niewielki apartamentowiec stojący w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brody

Ustroń,śląskie

1 775 000 zł115 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ustroń, widokowy apartament W centrum, dwa wydzielone mieszkania Oferujemy na sprzedaż, komfortowy, widokowy apartament o powierzchni użytkowej 115 m2, znajdujący się na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szpitalna

Ustroń,śląskie

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w pięknej dzielnicy Ustronia Zawodzie. Mieszkanie dostępne od 1 listopada 2024 roku Apartament o powierzchni 54 m2, odświeżone, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

511 000 zł57 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 9: - na I piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

708 400 zł64 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Ustroniu - komfort, spokój i potencjał inwestycyjny Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowym apartamentowcu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

499 000 zł43 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowoczesnym budynku dwulokalowym | Ustroń ul. Tartaczna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sosnowa

Ustroń,śląskie

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartamentowiec z 2023 Wejscie do apartmentu prywatnymi schodami. Przynależne miejsce parkingowe 2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, balkon Całkowicie wyposażony 8 minut na pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staffa

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71 m² 15 296,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

WE do speak english text/call us at   to find out more about this offer. Online 3d walkthrough available. - kto: biuro nieruchomości bez prowizji dla Kupującego co: dwustronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Ustroń

Ustroń,śląskie

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń Centrum - do wynajęcia urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 23 m2 Lokal znajduje się w budynku wielolokalowym na parterze i składa się z dużego widnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

481 981 zł58 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 7: - na I piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ustroń,śląskie

665 280 zł53 m² 12 498,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustroń, wyjątkowa lokalizacja, apartament W pełni urządzony I wyposażony najem długoterminowy apartament clasic mieszkanie umeblowane I wyposażone, gotowe do zamieszkania - na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

824 450 zł55 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń, wyjątkowa lokalizacja, apartament gotowy do zamieszkania musisz to zobaczyc -zapraszamy do oględzin, po nich możliwość negocjacji ceny. Apartament exclusive mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

824 450 zł55 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń, wyjątkowa lokalizacja, apartament gotowy do zamieszkania musisz to zobaczyc -zapraszamy do oględzin, po nich możliwość negocjacji ceny. Apartament marine mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

399 000 zł54 m² 7 430,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ustroń - polecam ustawne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 399.000 za 53,7 m2 powierzchni w Centrum miasta na oś. Manhattan. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

449 700 zł30 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń, wyjątkowa lokalizacja, apartament gotowy do zamieszkania musisz to zobaczyc -zapraszamy do oględzin, po nich możliwość negocjacji ceny. Apartament clasic mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

502 537 zł42 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, osada kamieniec, apartamenty premium oferujemy na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem (ogródek za dopłatą) lokal 2: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

479 880 zł40 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, osada kamieniec, nowa jakość na mapie ustronia jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera I zarządcą wspólnoty mieszkaniowej. U nas otrzymają państwo wszelkie informacje zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadrzeczna

Ustroń,śląskie

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsza lokalizacja! Apartament w centrum Ustronia przy Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie umeblowane i wykończone pod klucz w cenie. Miejsce postojowe na parkingu naziemnym. Apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

592 515 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe Apartamenty Leśna w Ustroniu z przepięknym widokiem na góry! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej dostępne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wygodne, słoneczne mieszkanie do wynajęcia na dłuższy okres czasu w centrum miasta z balkonem i pięknymi widokami na góry. Mieszkanie w pełni wyposażone, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

488 169 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe Apartamenty Leśna zlokalizowane w Ustroniu! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej, dostępne o powierzchni użytkowej 49,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

450 000 zł58 m² 7 737 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 2: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Ustronia na os. Manhatan. Wszystkie meble oraz wyposażenie mieszkania są całkowicie nowe. Korytarz posiada dodatkowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

790 000 zł49 m² 16 271,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania , znajdującego się na 2 piętrze czteropiętrowego Apartamentowca na Osiedlu Zeta Park w malowniczej miejscowości Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

790 000 zł49 m² 16 271,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja W centrum ustronia! Proponujemy Państwu piękny, klimatyczny apartament M-3 o powierzchni 48,55 m2 z dużym balkonem i wyjątkowym widokiem na góry. Idealny jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

632 511 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe apartamenty w Ustroniu. Oferowany apartament do sprzedaży o powierzchni 63,89m2 położony jest na I piętrze z przynależnym do niego balkonem o pow. 7 m2. oraz jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

610 335 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe Apartament położony na Ip. Powierzchnia użytkowa 61,65 m2. Do lokalu mieszkalnego przynależy jedno miejsce parkingowe naziemne. Apartament składa się z: -2 sypialni -1 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

632 511 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament dwupoziomowy na zamykanym osiedlu w centrum miasta. Salon z otwartą kuchnią i spiżarką, łazienka, w.c., przedpokój, duży balkon, pomieszczenie gospodarcze. Na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ustroń, pow. cieszyński, dwa niezależne lokale, które dają możliwość mieszkania i wynajmowania w systemie - mieszkaj i zarabiaj. Nowa inwestycja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalmacha

Ustroń,śląskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień otwarty w poniedziałek 25 marca godzina 16:00. Proszę o kontakt w celu umówienia wizyty. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

632 390 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 14: - na II piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum na zamykanym spokojnym osiedlu. Kaucja 2x czynsz, własne c.o. Opłaty dodatkowe: czynsz do wspólnoty 350 zł w tym zaliczka na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

316 500 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 6: - na I piętrze - 1 pokój ( salon z kuchnią, łazienka z wc ) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Olchowa

Ustroń,śląskie

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie? Czy Dom? W sercu Ustronia, z widokiem na góry proponujemy nowe mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni aż 84 m2, wszystkie dwupoziomowe z balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Beskidzka

Ustroń,śląskie

749 000 zł82 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, w pełni wykończony i umeblowany 3 pokojowy apartament znajdujący się w cichej i kameralnej dzielnicy Ustronia Hermanice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim położone w nowo wzniesionych jednopiętrowych budynkach na osiedlu, w spokojnym miejscu blisko centrum Ustronia. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadrzeczna

Ustroń,śląskie

625 000 zł41 m² 15 244 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustroń, nowa inwestycja, wyjątkowa lokalizacja, ogródek, gotowe do zamieszkania apartamenty nadrzeczna mieszkanie z ogródkiem, gotowe do zamieszkania - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią,.