Serce 0 Ulubione

Biura Ustroń - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł32,40 m² 9 228,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż Ustroń, ul. Daszyńskiego | 32,4 m | inwestycja lub własna działalność. Bez prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż lokal użytkowy z odrębną własnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Ustroń,śląskie

449 000 zł224 m² 2 004,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Lokal użytkowy 224 m | Ustroń | parter | 2 wejścia Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 224,12 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 150 000 zł109,31 m² 10 520,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy lokal użytkowy W centrum ustronia 109,14 m + 17,20 m2 taras | 3 niezależne moduły | najemcy + potencjał usługowy Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy (niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł57,11 m² 9 840,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o wyjątkowym potencjale. To doskonała okazja dla inwestorów szukających stabilnego zysku. Sprzedający gwarantuje kupującemu długoterminową umowę najmu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w centrum Ustronia. Lokal o powierzchni 27m2 mieści się na wysokim parterze w budynku usługowo - mieszkalnym. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia ścisłe centrum ustronia Miejskie Targowisko | Nowa Galeria | Doskonała lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokale handlowo usługowe zlokalizowane na I piętrze nowej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Ustroń,śląskie

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia w najlepszej lokalizacji Ustronia w nowo powstałej Galerii. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie targowiska miejskiego,Super Marketu,Lidla,Pepco, itp. trzech osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²240 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy 240 m | Ustroń Centrum | świetna lokalizacja Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo usługowy o powierzchni około 240 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Ustroń

Ustroń,śląskie

11 685 000 zł182,69 m² 63 960,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

1 057 566 zł122,83 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

! okazja! W cenie lokal na działalność I mieszkanie na wynajem jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 23% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

941 590 zł95,69 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 23% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

718 615 zł78,22 m² 9 187,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Katowicka

Ustroń,śląskie

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana cena za lokal biurowy o powierzchni ok 20m2 z witryną - wejściem bocznym przeszklonymi drzwiami balkonowymi oraz wejściem głównym przez część wspólną - korytarz. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia 100 m po aptece | Idealny na działalność medyczną lub usługową przy placówce poz Opis lokalu: przestronny lokal użytkowy usytuowany na parterze, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Daszyńskiego

Ustroń,śląskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. ok 50m2 na parterze do własnej adaptacji. Lokal z przeznaczeniem na kawiarnię,biuro,sklep itp. W budynku instalacje; internetowa,prąd,woda,ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Ustroń,śląskie

135 000 zł118 m² 1 144,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Ustroń, odstąpię Centrum Sylwetki Studio zlokalizowane przy głównej,ruchliwej ulicy i jest uzupełnieniem usług hotelowych. Centrum posiada bazę stałych klientów,w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Ustroń,śląskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Ustroń centrum Rynek Lokal o pow. 15m2 położony na parterze w ścisłym centrum miasta. Ogrzewanie podłogowe,klimatyzacja dwustrefowa,duże witryny. Lokal nie wymaga remontu,stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Ustroń,śląskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum miasta, lokal o pow. ok 30 m2. Położenie:parter z niedużą witryną, wejście z głównej ulicy przez podwórze. Przeznaczenie: usługi, handel ,biuro. Lokal z jednym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Ustroń,śląskie

40 zł/m²101 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 101 m2 położony na parterze budynku w centrum miasta Ustronia. Lokal posiada duże nowoczesne witryny,klimatyzację dwustrefową, wejście od Rynku, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Ustroń,śląskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ustroń Centrum, -lokal pod działalność gospodarczą o pow. ok 30 m2. Położony na parterze. Wejście od Rynku. Media; gaz, woda, prąd w/g liczników. Pomieszczenia do własnej aranżacji. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Ustroń

Ustroń,śląskie

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia. Ustroń ul. Rynek pow. ok 20 m2. Lokal położony ok 150 m od Rynku. Media: gaz, woda, prąd w/g liczników. Przeznaczenie: -usługi różne- biuro,szewskie, tv, serwis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Katowicka

Ustroń,śląskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana cena za lokal biurowy o powierzchni ok. 20m2 z witryną. Możliwość ekspozycji towarów na zewnątrz. Do wynajęcia od zaraz. Możliwość wynajęcia placu magazynowego o dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Ustroń,śląskie

33,78 zł/m²74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony w ścisłym centrum Ustronia tuż przy Rynku. Wejście od strony Rynku. Wokół obiektu kilka parkingów płatnych i darmowych. Rozkład pomiesczeń -3 pokoje -2 korytarze -w.c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Ustroń,śląskie

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Centrum Ustronia ok 150 m od Rynku -o powierzchni ok 25/30m2 z przeznaczeniem pod usługi: -fryzjerstwo -krawiectwo -reklama -biuro -szewc itp. Lokal położony na Ip. niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Ustroń,śląskie

46,67 zł/m²30 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 30/35m2 położony na parterze budynku. Lokalizacja w centrum przy ulicy Rynek, wejście przez podwórze. Lokal nadaje się na: -hurtownię -magazyn -usługi biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ustroń centrum Lokal o powierzchni 20 m2 do wynajęcia od zaraz. Doskonały na biuro , usługę , gabinet. Odstępne 700 zł/msc dodatkowe opłaty : prąd, gaz, woda, wg zużycia. Zapraszam! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

50 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia w Centrum przy Rynku. Położony na I p. Powierzchnia użytkowa ok 15 m2. Do lokalu przynależy duży balkon z widokiem bezpośrednio na Rynek miasta. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ustroń ,lokal handlowo usługowy do wynajęcia o pow. ok 40m2 na parterze,po remoncie,ogrzewanie gazowe,witryna,duży parking. W sąsiedztwie sklep spożywczy,fryzjer,biura itp. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

120 949 zł30 m² 4 031,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku usługowo - mieszkalnego. Jedno pomieszczenie i wc. Wejście od ulicy. Pomieszczenie ustawne z możliwością aranżacji działowymi ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Ustroń,śląskie

33,12 zł/m²80 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferuje do najmu powierzchnię użytkową (biurową) w ścisłym Centrum miasta na I p. przy głównym deptaku. Lokale po remoncie,bardzo zadbane,ocieplone w związku z czym małe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ustroń

Ustroń,śląskie

60 000 zł39 m² 1 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Drewniany budynek w którym znajduje się lokal usługowo-handlowy. Obiekt położony jest w centrum miasta na dzierżawionej działce od Urzędu Miejskiego. Środek lokalu jest wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

24,60 zł/m²50 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy położony w centrum Ustronia. Dysponuje wejściem od ulicy i miejscami parkingowymi. Składa się z dużego pomieszczenia głównego, zaplecza kuchennego, osobnego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Od 1 czerwca. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w kamienicy w centrum miasta. Przed budynkiem parking dla lokalu. Istnieje możliwość reklamy na fasadzie budynku. Rozkład: - 9 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ustroń

Ustroń,śląskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ustroń 400 m od rynku Lokal użytkowy o powierzchni około 60 m2, położony na wysokim parterze. Duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal wymaga odświeżenia, jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stawowa

Ustroń,śląskie

25 zł/m²41 m² 1 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo oddany do użytku lokal o powierzchni 41m2 z łazienką (umywalka, prysznic) z przeznaczeniem na cele usługowe lub biurowe.Wysoki standard wykończenia. Lokal znajduje się na piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij