dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustroń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Cena spadła O całe 70 tysięcy! Rozważacie Państwo zakup nieruchomości w górach? A konkretniej w górach Beskidach Śląskiego? Jeżeli tak, chciałabym zaproponować wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 793 zł38,68 m² 16 307,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 637 zł50,80 m² 14 796 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 583 zł26,24 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

653 000 zł59,37 m² 10 998,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Efektowny projekt! przestronne tarasy! klimatyzacja! Graniczna Osada to dwa kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdą się tylko cztery apartamenty. Każdy z nich będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

488 000 zł43 m² 11 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 42,48 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz spokoju, zieleni, wyjątkowego miejsca to znalazleś. Piekne mieszkanie w Ustroniu Jaszowcu. Wyremontowane, komfortowe, z widokiem na zieleń latem, na gory zimą. Livingroom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - do sprzedania mieszkanie o pow. 33 mkw, położony w centrum miasta z pięknymi widokami na góry! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Małgorzata strawa Agent prowadzący   przestrzeń do stworzenia własnego stylu Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i możliwości. To mieszkanie w Ustroniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w centrum Ustronia Zeta Park. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62m2 (plus dodatkowy pokój ze skosem około 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ustroń,śląskie

555 555 zł60,19 m² 9 230,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustroń, ul. Lecznicza 32a zielona i spokojna okolica w uzdrowiskowej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie potok, góry i sanatoria, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł40,47 m² 11 094,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   Przestronny apartament w sercu w Ustronia! Lokalizacja: ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

715 563 zł55,47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł66,75 m² 12 734,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 66,75 m2, wykończony pod klucz, nowemu właścicielowi pozostaje tylko umeblowanie. Apartament usytuowany na 2-piętrze, posiada balkon o pow.11,76 m2, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Bulwarach Wiślanych - Ustroń Do sprzedaży wyjątkowy dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta promocja - cena 627 000,- za 70M2. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 500 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa rodzaje apartamentów 63m2 w cenie 12500 zł/m2 i 84m2 za 12000zł/m2 na kameralnym osiedlu usytuowanym pośród zieleni w sercu Ustronia. Miejsca w garażu w cenie 35000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,47 m² 11 094,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, które usytuowane jest w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie mamy wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,80 m² 10 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy z widokiem na Równicę, usytuowany w centrum Ustronia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,8 m położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Ustroń

Ustroń,śląskie

224 000 zł16 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio pod wypoczynek/wynajem Gotowe do zamieszkania studio wakacyjne o powierzchni 16 mkw. usytuowane na parterze budynku z lat 70-tych, który został w całości zmodernizowany. Studio po.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania w pełni umeblowany i wyposażony apartament wakacyjny o pow. 30 m kw. z pięknym widokiem na Palenicę. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Agent prowadzący: mirosław zięba   Wyjątkowe mieszkanie 73,62 m w samym centrum Ustronia! Lokalizacja: ustroń - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 73,62 m Cena: 795 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł50,35 m² 14 280,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkową inwestycją deweloperską Mekron Ustronie , zlokalizowaną w zacisznym rejonie centrum miasta Ustroń przy ul. Jana Wantuły, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 220 zł27,38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł40,74 m² 13 377,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Beskid park | 2-pokojowy apartament z ogrodem przy samym szlaku | Ustroń Zawodzie Na sprzedaż wyjątkowy apartament w kameralnej inwestycji Beskid Park, zlokalizowanej w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

690 000 zł77 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości. Do sprzedania piętro kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Ustronia. Mieszkanie jasne, słoneczne, usytuowane na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra - Ustroń, 660 m n.p.m. Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy Opis inwestycji Cztery kameralne apartamenty na zboczu Równicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Ustroń,śląskie

736 000 zł54 m² 13 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Ustroń Apartament wykończony pod klucz w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 1a (54m2) z osobnym wejściem i ogródkiem w budynku szeregowym. Dostępne są też inne lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 080 zł58,59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70,15 m z dużym balkonem (11,03 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 480 zł22,52 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł47,30 m² 16 004,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Beskid park | 3-pokojowy apartament z dużym tarasem 10,32m przy samym szlaku | Ustroń Zawodzie Na sprzedaż wyjątkowy apartament w kameralnej inwestycji Beskid Park, zlokalizowanej.