dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustroń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Cena spadła O całe 70 tysięcy! Rozważacie Państwo zakup nieruchomości w górach? A konkretniej w górach Beskidach Śląskiego? Jeżeli tak, chciałabym zaproponować wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 053 zł41,90 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 913 zł38,81 m² 16 307,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 788 zł70,95 m² 14 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, pralni i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

653 000 zł59,37 m² 10 998,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Efektowny projekt! przestronne tarasy! klimatyzacja! Graniczna Osada to dwa kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdą się tylko cztery apartamenty. Każdy z nich będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

488 000 zł43 m² 11 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 42,48 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz spokoju, zieleni, wyjątkowego miejsca to znalazleś. Piekne mieszkanie w Ustroniu Jaszowcu. Wyremontowane, komfortowe, z widokiem na zieleń latem, na gory zimą. Livingroom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

315 000 zł32,60 m² 9 662,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń! ścisłe centrum! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki z wydzieloną częścią sypialną oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - do sprzedania mieszkanie o pow. 33 mkw, położony w centrum miasta z pięknymi widokami na góry! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 696 zł60,43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

874 500 zł104,60 m² 8 360,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesne apartamenty. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 Z tarasem zewnętrznym 104,60m- taras 20,6 M2+ balkon.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Małgorzata strawa Agent prowadzący   przestrzeń do stworzenia własnego stylu Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i możliwości. To mieszkanie w Ustroniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,01 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Turystycznej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

750 000 zł82,08 m² 9 137,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Ostatnie dwa Apartamenty Sprzedaż w III etap Osiedla Dominikański e Do sprzedaży oferujemy nowy komfortowy apartament (o pow. 82,08m2) - C 2 składający się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w centrum Ustronia Zeta Park. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62m2 (plus dodatkowy pokój ze skosem około 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ustroń,śląskie

555 555 zł60,19 m² 9 230,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustroń, ul. Lecznicza 32a zielona i spokojna okolica w uzdrowiskowej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie potok, góry i sanatoria, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

504 784 zł45,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 45,07 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł40,47 m² 11 094,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   Przestronny apartament w sercu w Ustronia! Lokalizacja: ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

250 000 zł14,88 m² 16 801,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w Ustroniu Jaszowcu przy ul. Wczasowej 90, idealny pod inwestycję, wyposażony pod wynajem krótkoterminowy (z powodzeniem tak funkcjonował). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł71,76 m² 9 462,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górski spokój w designerskim apartamencie Ustroń, zeta Park ul. Staffa 25C/9 II piętro 71,76 m zamknięte osiedle z ochroną Są miejsca, które od pierwszego wejrzenia mówią: tu się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 080 zł58,59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59 m² 11 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Nowoczesny Apartament Premium z Panoramą na Góry. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Beskidów. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

715 563 zł55,47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ustroń,śląskie

798 000 zł104,60 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja! osiedle sosnowe w Ustroniu Nowo budowane Osiedle apartamentów w dzielnicy Hermanice. Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł66,75 m² 12 734,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 66,75 m2, wykończony pod klucz, nowemu właścicielowi pozostaje tylko umeblowanie. Apartament usytuowany na 2-piętrze, posiada balkon o pow.11,76 m2, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Bulwarach Wiślanych - Ustroń Do sprzedaży wyjątkowy dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta promocja - cena 627 000,- za 70M2. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 500 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa rodzaje apartamentów 63m2 w cenie 12500 zł/m2 i 84m2 za 12000zł/m2 na kameralnym osiedlu usytuowanym pośród zieleni w sercu Ustronia. Miejsca w garażu w cenie 35000 zł.