dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustroń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 339 zł51,48 m² 14 148 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 582 zł41,14 m² 15 984,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 745 zł51,10 m² 15 768 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

529 550 zł50,92 m² 10 399,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł49,92 m² 12 359,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Są inwestycje, które powstają w atrakcyjnych lokalizacjach. Są też takie, których lokalizacji praktycznie nie da się już powtórzyć. Beskid Park należy właśnie do tej drugiej kategorii. Nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 000 zł71,72 m² 15 546,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy w prestiżowej inwestycji Beskid Park, realizowanej w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia Zawodziu przy ul. Gościradowiec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 000 zł41,69 m² 13 000,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Beskid Park to kameralna inwestycja realizowana w jednej z najbardziej wyjątkowych części Ustronia (zawodzie) przy ul. Gościradowiec. To miejsce stworzone dla osób, które szukają połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ustroń,śląskie

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Cena spadła O całe 70 tysięcy! Rozważacie Państwo zakup nieruchomości w górach? A konkretniej w górach Beskidu Śląskiego? Jeżeli tak, chciałabym zaproponować wybór Ustronia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

653 000 zł59,37 m² 10 998,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Efektowny projekt! przestronne tarasy! klimatyzacja! Graniczna Osada to dwa kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdą się tylko cztery apartamenty. Każdy z nich będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł43 m² 11 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 42,48 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz spokoju, zieleni, wyjątkowego miejsca to znalazleś. Piekne mieszkanie w Ustroniu Jaszowcu. Wyremontowane, komfortowe, z widokiem na zieleń latem, na gory zimą. Livingroom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

786 080 zł46,24 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,32 m² 10 107,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ustroń, staffa, mieszkanie 63.32 m2, Sprzedaż. Atrakcyjna lokalizacja W centrum ustronia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu dwupoziomowego w Ustroniu! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

315 000 zł32,60 m² 9 662,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń! ścisłe centrum! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki z wydzieloną częścią sypialną oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

633 000 zł46,90 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widokowe mieszkanie po remoncie | 50 m | Ustroń | balkon | centrum Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkania o pow. 59 mkw i 70 mkw w zabudowie jednorodzinnej w Ustroniu czekają na Ciebie! Oferujemy komfort, przestrzeń i bliskość natury. Idealne dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

747 185 zł51,53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,53 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra - Ustroń, 660 m n.p.m. Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy Opis inwestycji Cztery kameralne apartamenty na zboczu Równicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 576 zł56,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 500 zł53,23 m² 10 454,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Ustroń

Ustroń,śląskie

224 000 zł16 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio pod wypoczynek/wynajem Gotowe do zamieszkania studio wakacyjne o powierzchni 16 mkw. usytuowane na parterze budynku z lat 70-tych, który został w całości zmodernizowany. Studio po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ustroń,śląskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - do sprzedania mieszkanie o pow. 33 mkw, położony w centrum miasta z pięknymi widokami na góry! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,80 m² 10 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy z widokiem na Równicę, usytuowany w centrum Ustronia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,8 m położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 680 zł57,63 m² 10 596,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w górach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo powstających apartamentów górskich w jednej z najbardziej atrakcyjnej lokalizacji Ustronia. Miłośnicy sportów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

590 000 zł43,70 m² 13 501,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, oferując idealne połączenie komfortu i bliskości Beskidów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 740 zł27,38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 42,60m w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie cenisz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji dla kupujących! Ustroń Hermanice - nowe apartamenty w stanie developerskim o pow. 58 m2 plus taras Opis : - salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustroń osiedle Manhattan atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie 2 pokojowe na V piętrze z balkonem. Blok 10 piętrowy z dwoma windami. Powierzchnia użytkowa ok 43,75 m2 Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

514 000 zł57,11 m² 9 000,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy położony zaledwie kilkaset metrów od rynku w Ustroniu, parku i bulwarów wiślanych. Nieruchomość znajduje się w przyziemiu budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij