dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustroń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

669 000 zł61,65 m² 10 851,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesny i wykończony apartament. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 z tarasem zewnętrznym 61,65m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 320 zł32,56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 788 zł70,95 m² 14 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, pralni i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 930 zł41,80 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament 80 m2 w Ustroniu Jaszowcu - komfort i widok na góry Na sprzedaż przestronny i wyremontowany apartament, położony na parterze kameralnego, kilkunastoletniego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł70,15 m² 9 265,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie, wykończony. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne osiedle zamknięte składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

874 500 zł104,60 m² 8 360,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja-Nowoczesne apartamenty. Podane ceny są cenami brutto, zawierające 8% podatek vat. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie A2 Z tarasem zewnętrznym 104,60m- taras 20,6 M2+ balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

749 070 zł51,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,63 m2, położone na piętrze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

633 940 zł43,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie A1, o powierzchni 43,72 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,20 m² 9 966,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament z ogródkiem położony na parterze budynku jednopiętrowego o powierzchni 59m2. Kameralne osiedle zamknięte składające.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ustronia. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ustroń,śląskie

798 000 zł104,60 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja! osiedle sosnowe w Ustroniu Nowo budowane Osiedle apartamentów w dzielnicy Hermanice. Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz spokoju, zieleni, wyjątkowego miejsca to znalazleś. Piekne mieszkanie w Ustroniu Jaszowcu. Wyremontowane, komfortowe, z widokiem na zieleń latem, na gory zimą. Livingroom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w samym centrum miasta. Wokół bloków dużo zieleni pięknie zagospodarowanej. Do mieszkania przynależna piwnica. Lokal posiada duży balkon z widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

633 000 zł46,90 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

1 212 000 zł78 m² 15 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

629 000 zł40,70 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

785 000 zł54,10 m² 14 510,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

485 000 zł48,80 m² 9 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Ustronia, na osiedlu Centrum. Lokalizacja marzeń! Dwa dyskonty spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkowy apartament, usytuowany na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w centrum Ustronia. To świetna lokalizacja do zamieszkania na stałe jak i weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

750 000 zł82 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowy Apartament Prywatność i komfort blisko centrum Ustronia. Jeżeli szukasz nowoczesnej, przestronnej przestrzeni, która zapewni Ci komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

505 000 zł50,92 m² 9 917,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,07 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ustroń Polana. Blisko wyciągów narciarskich (czantoria , Palenica ) , rzeki Wisły , traktów pieszo -rowerowych , lasu , super marketu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 740 zł27,38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament 44 m w Ustroniu Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 000 zł28,85 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m , położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie tuż przy trasach narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy Nowo powstałe kameralnego osiedle. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

505 134 zł37,98 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

745 491 zł57,79 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65,50 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 65,50m z tarasem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł70,15 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij