Apartament Ustroń

Ustroń, śląskie

  • 469 000 zł
  • 39 m²
  • 12 025,64 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Zwoleń

Skontaktuj się

Apartament Ustroń

Ustroń, śląskie

zaktualizowane:
8 kwietnia 2026

469 000 zł

39 m²

12 025,64 zł/m²

Apartament Ustroń

Zaktualizowane: 8 kwietnia 2026

469 000 zł 39 m² 12 025,64 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 469 000 zł (12 025,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 450 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Emmerson Lumico sp z o o, zaktualizowane: 08.04.2026
  •   numer ogłoszenia: EMME-MS-59267

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, Jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów!

Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii - malownicza okolica nieopodal stacji narciarskiej.

APARTAMENT składa się z:

Przytulna sypialnia
Elegancki salon
W pełni wyposażona i funkcjonalna kuchnia
Loggia

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie 30000 PLN (dodatkowo płatne). (...)

Agent

Krzysztof Zwoleń

516 000...

516 000 924

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Zwoleń

516 000...

516 000 924

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości