dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Ustroń - Oferty wynajmu i sprzedaży

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń ścisłe centrum rezerwacja Mieszkanie typu kawalerka, położone na szóstym piętrze w wieżowcu z windą w samym centrum Ustronia, na Osiedlu Manhatan. Lokal ma 36 m2, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Ustroń,śląskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Ustroniu na os. Centrum w czterokondygnacyjnym bloku. Wysoki parter. Budynek po kompleksowej modernizacji (kolektory słoneczne, ocieplona elewacja). Klatka schodowa czysta, nowe drzwi.