dowolna

Mieszkania przy lesie Ustroń - Anonse sprzedaży i wynajmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

476 483 zł40 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja - niższa cena w maju! Czy marzysz o spokojnym miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się pięknym widokiem na góry? ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

1 189 800 zł86 m² 13 899,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jelenica park to miejsce jakiego na mapie Ustronia jeszcze nie było. Położone na stoku, u podnóża Pasma Czantorii zachwyca pięknymi widokami. W to miejsce, w niezwykle umiejętny sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ustroń

Ustroń,śląskie

690 000 zł82 m² 8 445,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy dwupoziomowy apartament w Ustroniu z widokiem na góry w atrakcyjnej cenie bez prowizji! 1. CO wyróżnia nasz apartament: zakup bezpośrednio od właściciela brak prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ustroń,śląskie

797 680 zł47 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękno luksus wygoda górski szyk! wzgórze jelenica to miejsce jakiego na mapie Ustronia jeszcze nie było. Położone na stoku, u podnóża Pasma Czantorii zachwyca pięknymi widokami. W to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ustroń, pow. cieszyński, dwa niezależne lokale, które dają możliwość mieszkania i wynajmowania w systemie - mieszkaj i zarabiaj. Nowa inwestycja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

320 000 zł33 m² 9 618,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł75 m² 10 013,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 74,8 m2 położony na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Do apartamentu przynależy ogromny taras. Taras jest nasłoneczniony z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Ustroń,śląskie

2 500 zł73 m² 34,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na piętrze w domu jednorodzinnym w Ustroniu Polanie, blisko wyciągu na Czantorię. Powierzchnia lokalu wynosi 73 m2. Układ

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

1 900 zł60 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ustroń Hermanice - do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie znajduje się w Ustroniu dzielnica Hermanice, usytuowane jest na piętrze w budynku z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

499 408 zł48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To już III etap - osiedle dominikańskie W ustroniu Budynek w nowoczesnym projekcie, z panoramicznymi oknami balkonowymi oraz z własnym ogródkiem. Stan deweloperski do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

1 500 zł44 m² 33,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie mieszkanie o wynajęcia w cichym i spokojnym miejscu. Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca, teren wokół budynku ogrodzony posiada miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beskidzka

Ustroń,śląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na piętrze w czterolokalowym budynku w Ustroniu. Oferta do negocjacji. Powierzchnia lokalu wynosi 40m2. Układ mieszkania: - klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

250 000 zł26 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańszy dwupokojowy apartament w Beskidach. Obniżona cena okazja. Budynek w którym znajduje się apartament to dawny do dom wczasowy Barbara w Ustroniu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament źródlana ustroń Z własnym tarasem I ogródkiem! Chcesz mieszkać w prestiżowej zielonej uzdrowiskowej części Ustroń Zawodzie Górne? Mam dla Ciebie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! apartament źródlana ustroń Z własnym tarasem I ogródkiem! Chcesz mieszkać w prestiżowej zielonej uzdrowiskowej części Ustroń Zawodzie Górne? Mam dla Ciebie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 73 m2 posiadający dwa widokowe balkony. Położony blisko wyciągów narciarskich, alei spacerowych i rowerowych. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

255 000 zł25 m² 10 039,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek w którym znajduje się apartament to dawny do dom wczasowy Barbara w Ustroniu. Budynek znajduje się w połowie góry Równica, dzielnica Jaszowiec (dojazd drogą asfaltową). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w Ustroniu Polana. Ponad 80m kwadratowych + podwórko. Do dyspozycji ogrodzone miejsca parkingowe zamykane na pilota. Kompletne umeblowanie: dwie sypianie. Salon z tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ustroń,śląskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą apartamentu do wynajęcia, zlokalizowanego w pięknej dzielnicy Ustroń Zawodzie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, o wysokim standardzie wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Ustroń,śląskie

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: mieszkanie na spokojnym osiedlu w ustronnym otoczeniu, w sąsiedztwie lasu i blisko ścieżki spacerowej przy rzece, dużo zieleni i ogrodzony przestronny teren dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

1 300 zł65 m² 19,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia, zlokalizowane w spokojnej Dzielnicy Ustronia Jaszowiec -2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Jest mozliwość wynajmu na krótszy okres czasu tj. na kilka miesięcy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

624 335 zł70 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! 0% prowizji, 0% pcc! Kompleks apartamentów Lawendowe Zacisze tworzy zespół 4 budynków wyróżniających się prostą nowoczesną formą i niską zabudową. Aby zapewnić mieszkańcom jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

559 346 zł59 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

529 000 zł77 m² 7 012,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Już dziś możesz zamieszkać w tym pięknym apartamencie! Spokojna dzielnica Ustronia - Jaszowiec. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 plus antresola o powierzchni 23 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ustroń,śląskie

745 000 zł82 m² 9 085,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam do sprzedaży ekskluzywne, bezpieczne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 82 m2 , usytuowane w czterolokalowym budynku na 2 piętrze. Doskonała lokalizacja niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

495 000 zł59 m² 8 338,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe słoneczne mieszkanie w samym centrum Ustronia. 1 piętro! Piękny widok na Równicę i Lipowski Groń! Same atuty. Centrum a jednocześnie cicho, wszędzie blisko. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ustroń,śląskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo komfortowy apartament do wynajęcia, zlokalizowany w pięknej dzielnicy Ustronia Zawodzie - dostępny od 1 maja 2022 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Ustroń,śląskie

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma klimat domowy i rodzinny. Duża kuchnia oddzielnie z wielką spiżarnią, w której można przechowywać nie potrzebne i mało używane rzeczy. Domofon z kamerką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem na pierwszym piętrze w budynku położonym na kameralnym osiedlu w dzielnicy Ustroń Polana. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

1 300 zł45 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent odp.: , tel., OPIS: Apartament dwu pokojowy z balkonem, w pełni umeblowany i wyposażony, cicha, spokojna okolica-poza centrum, blisko rzeka, wyciągi narciarskie, zamykane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

1 800 zł61 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent odp.: , tel., OPIS: Apartament w idealnym stanie, położony w centrum Ustronia, składający się z salonu, 2 sypialni, kuchni i łazienki. Mieszkanie bardzo gustownie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustroń

Ustroń,śląskie

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dom w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie w pełni umeblowany. Dom jest usytuowanie w spokojnej dzielnicy Ustronia, w pobliżu centrum miasta. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! gratulujemy nabywcy!opis ogłoszenia Piękny apartament oddalony 300 m od Rynku w Ustroniu w cichej willowej okolicy. Ładnie urządzony z meblami zrobionymi na wymiar. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie z bezpośrednim widokiem na górę Czantoria z lokalizowane przy rzece Wisła, nie daleko centrum miasta. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Ustroń,śląskie

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy w Centrum Ustronia, o powierzchni 46 m2. Usytuowany na parterze 3 piętrowej kamienicy w kameralnym miejscu (osiedle zamknięte) Opis: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Ustroń,śląskie

299 000 zł55 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję piękny apartament w prestiżowej, uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia-Zawodziu z widokiem na góry (w sąsiedztwie D.W.Tulipan). Oferowana nieruchomość należy do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

470 000 zł103 m² 4 563,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie z garażem i ogrodem! Mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe, na osiedlu zamkniętym "słoneczna Aleja położone w Ustroniu. Powierzchnia lokalu 103 m2 w tym 23 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w pieknej i spokojnej dzielnicy Ustronia , sto metrow od rzeki Wisly , blisko gora Czantoria. Mieszkanie 40mkw sklada sie z dwoch pokoi , kuchni , lazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

177 000 zł44 m² 4 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - Sprzedam Ustroń Sprzedam Nieruchomości Domy i mieszkania Sprzedam mieszkanie w Ustroniu,44m2 2 pokojowe,piętro drugie. Po remoncie, salon z wyjściem na taras,z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Ustroń,śląskie

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowo wykończony i wyposażony apartament w centrum Ustronia. Najlepsza lokalizacj w mieście. Piękny widokowy Taras panorama na Czantorię. Pokój dzienny z kuchnią, przedpokój,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij