dowolna

Działki inwestycyjne Ustroń - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Ustroń

Ustroń,śląskie

1 370 000 zł9 900 m² 138,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ustroń - Przy trasie Katowickiej obniżka ceny! kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości! Działka o powierzcjni prawie 1 ha , posiada własny zjazd z drogi wojewódzkiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Pod Grapą

Ustroń,śląskie

250 000 zł1 600 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dzialke uslugowo -inwestycyjna o powierzchni 1600m , polozana przy glownej drodze ustron wisla przeznaczona na zabudowe budynkiem 200m na cele uslugowe. na szczegolowe pytania odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Ustroń

Ustroń,śląskie

1 315 000 zł7 100 m² 185,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna! Przedstawiamy działkę inwestycyjną o powierzchni 7100 m2 położoną w przy trasie Skoczów - Ustroń. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Katowicka

Ustroń,śląskie

36 000 000 zł15 000 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Park Dinozaurów,położony przy trasie 941 Katowice -wisła. duży parking,bar-pizza,kioski z pamiatkami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Sanatoryjna

Ustroń,śląskie

740 000 zł5 600 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Piekna widokowa działka pod inwestycję. Widok na góry oraz miasto. W pełni uzbrojona , blisko rzeka Wisła oraz park kuracyjny i centrum miasta Ustroń. Gorąco polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Katowicka

Ustroń,śląskie

787 000 zł3 200 m² 245,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę inwestycyjno-handlową w Ustroniu. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu przy drodze szybkiego ruchu relacji Katowice-Wisła,posiada zjazd .Możliwość wystawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Ustroń

Ustroń,śląskie

1 000 000 zł5 600 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Witam Serdecznie Mam do sprzedania piękną działkę na terenie miasta Ustroń o wielkości 56 arów. Nieruchomość położona w malowniczej części Ustronia z pięknym widokiem na góry.