dowolna

Działki na sprzedaż Ustroń - Oferty sprzedaży działek

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł3 706 m² 175,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych - każdy o pow. użytkowej 109,1 m2 Kameralna lokalizacja w otoczeniu niezabudowanych terenów, z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł865 m² 460,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustroń jelenica - ostatnia działka z takim widokiem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na Jelenicy, cudownie widokowej dzielnicy Ustronia. Parę faktów o działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykle dogodne, atrakcyjne, o dużych walorach widokowych miejsce. Z doskonałą lokalizacją - bliskość ośrodka zdrowia, restauracji, przystanków autobusowych, ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 922/3 o powierzchni 1000 m , położona w Ustroniu. Działka jest płaska, dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.2 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

4 322 000 zł4 476 m² 965,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 4476 m2 w ścisłym centrum Ustronia z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 490 m² 265,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: ustroń, ul. Topolowa północno-wschodni stok Czantorii, teren graniczący.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł6 814 m² 83,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marta zajda -czubczyńska Agentka prowadząca   Najwyższa działka pod Czantorią dom w lesie Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: ustroń, ul. Topolowa.

Szczegóły ogłoszenia

372 900 zł1 695 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wystawiona przez właściciela. Uwaga rozpoczęta została procedura podziału działki (2 działki po 745 m2 , cena za metr 300 zł ) oferta działki w całości -oferta jak poniżej- będzie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł776 m² 592,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ładna działka budowlana w kwadracie. Dzielnica Górne Zawodzie dzielnic blisko kompleksu sanatoryjnego i szpitala. W granicy gaz.woda.prąd .droga asfalt ostatnie 50m utwardzenie żwir.Nr.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana, widokowa usytuowana w Ustroniu. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren lekko nachylony. Dostęp do drogi publicznej: dojazd przez drogę, do której.

Szczegóły ogłoszenia

300 001 zł676 m² 443,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Spełnij marzenie o własnym domu w sercu gór! ta wyjątkowa działka to idealne miejsce, by stworzyć swoją prywatną oazę spokoju. Położona w malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 050 m² 227,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Ustroń, lipowiec | 1050 m | 239 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m położona w Ustroniu (obręb Lipowiec) przy ul. Krętej -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 031 m² 260,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ustroń w dzielnicy Dobka Ślepa. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł947 m² 515,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwolenie na budowę domu. Ustroń Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2. Parcela posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 572 m² 120,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1572 mkw położona w miejscowości Ustroń, dz. Hermanice, wokół tereny zielone i luźna zabudowa. Z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

890 010 zł8 091 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania teren inwestycyjny przy głównej drodze między Ustroniem a Wisłą. Teren płaski o kształcie zbliżonym do prostokąta i powierzchni 8091 m2 idealnie nada się na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 920 zł9 216 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 92-arowa podzielona na mniejsze: 17a, 20a, 24a, 30a do sprzedaży w całości lub części. Lokalizacja dające możliwości inwestycyjna, również przemysłowe. 4 km od centrum Ustronia. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł910 m² 438,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna, dobrze nasłoneczniona działka usytuowana około 1,5 km od ustrońskiego rynku. Lokalizacja cicha i spokojna, zapewniająca wypoczynek i prywatność. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

219 000 zł871 m² 251,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na bardzo ładnym, delikatnym wzniesieniu. Teren opada na widokową stronę. Miejsce słoneczne, bardzo ciche. Duże tereny leśne są w zasięgu krótkiego spaceru. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 196 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przy lesie, blisko centrum. Widokowa działka na obrzeżach miasta nad strumykiem i w sąsiedztwie lasu. Do sprzedaży działka o powierzchni około 2196 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł22 814 m² 103,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustroń Równica Na sprzedaż działka o powierzchni 2,2814 ha położona w unikatowej lokalizacji, praktycznie na szczycie góry Równica w Ustroniu! Działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 152 m² 152,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z ogromnym potencjałem! Świetna lokalizacja! Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 2152m ., położoną w miejscowości Ustroń- Lipowiec powiat Ciszyńskii.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 245 m² 180,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę o powierzchni 1245 m w kształcie prostokąta , idealną pod budowę wymarzonego domu. Działka jest płaska i ma wymiary: szerokość: 28.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 911 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kwalifikacji gruntów oznaczona - Bz- tereny rekreacyjno-wypoczynkowe. Działka graniczy z drogą na stok Równica oraz kompleks hoteli i apartamentów w dzielnicy Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 507 m² 269,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Widokowa działka w spokojnym miejscu obrzeża Ustroń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów (2500 m2), położona w malowniczej części miasta Ustroń.