dowolna

Nieruchomości Ustroń - Oferty sprzedaży nieruchomości

353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

353 ogłoszenia

485 000 zł48,80 m² 9 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Ustronia, na osiedlu Centrum. Lokalizacja marzeń! Dwa dyskonty spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń osiedle manhattan | atrakcyjne mieszkanie Z balkonem W świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43,75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkowy apartament, usytuowany na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w centrum Ustronia. To świetna lokalizacja do zamieszkania na stałe jak i weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 67 m Z widokowym tarasem I widokiem na góry Nowoczesny | Gotowy do zamieszkania | Idealny pod inwestycję lub wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom położony w centrum miasta. Miejsce widokowe. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Blisko szlaków pieszo -rowerowych. Rozkład budynku : przyziemie - dwa pokoje , kuchnia , łazienka , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł3 960 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowy teren. Ustroń ulica Cieszyńska do sprzedaży działka o powierzchni 3600m2 z wydanymi Warunkami zabudowy. Usytuowana na obrzeżach Ustronia działka z ładnymi widokami na góry.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 452 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Ustroń Lipowiec- na sprzedaż działka o pow. 1452 m2 położona przy lesie z pięknym widokiem na Ustroń. Działka posiada wz na budowę budynku jednorodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł16 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio pod wypoczynek/wynajem Gotowe do zamieszkania studio wakacyjne o powierzchni 16 mkw. usytuowane na parterze budynku z lat 70-tych, który został w całości zmodernizowany. Studio po.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł2 293 m² 49,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w klasyfikacji gruntów - bz- rekreacja i wypoczynek. W sąsiedztwie budynków hotelowych i apartamentowców. Miejsce wyjątkowe , rekreacyjne przy drodze na górę.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Agent prowadzący: mirosław zięba   ustroń - do sprzedaży Rezydencja usytuowana w pięknym miejscu przy samym lesie. Budynek jest o pow. całkowitej około 270 mkw i położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł430 m² 4 627,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:792 m²

Ustroń - budynek posiadający cztery kondygnacje wraz z projektem przebudowy na 12 apartamentów z miejscami parkingowymi. Aktualna cena oferty wynosi - 1. 990.000 ZŁ. Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł82 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowy Apartament Prywatność i komfort blisko centrum Ustronia. Jeżeli szukasz nowoczesnej, przestronnej przestrzeni, która zapewni Ci komfort.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 140 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dogodnie położony grunt budowlany w miejscowości Ustroń, dzielnica Hermanice. Na ofertę składają się dwie działki o łącznej powierzchni 3140 mkw, dla których w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł600 m² 983,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazyjna oferta! Działka w ścisłym centrum Ustronia! Spacerkiem do rynku i nad rzekę! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni ok. 600m2 zlokalizowana zaledwie 900m od ustrońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widokowe mieszkanie po remoncie | 50 m | Ustroń | balkon | centrum Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł4 204 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka składająca się z dwóch numerów p.gr. W kwalifikacji gruntów widnieje - Bz- rekreacja i wypoczynek. Blisko nieruchomości budynki hotelowe oraz apartamenty. Położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 571 m² 120,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego. Położona w dogodnie położonej dzielnicy Hermanice w Ustroniu, woj, śląskie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 59,19 m z tarasem (16,43 m ) znajduje się na parterze budynku i oferuje piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ustroń,śląskie

850 000 zł328 m² 2 591,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Budynek z czterema wyodrębnionymi mieszkaniami! Ustroń, dzielnica Zawodzie Górne, u podnóża Równicy! Zaledwie 150m od rzeki Wisły! Wymarzony teren pod inwestycję! opis: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 550 zł50,92 m² 10 399,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 205 zł56,72 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| apartament z garażem, schowkiem i częścią ogrodu! Niski czynsz! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu piękny, przestronny apartament, znajdujący się w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,11 m² 8 857,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. To lokalizacja dla osób aktywnych jak i ceniących ciszę i wypoczynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 322 000 zł4 476 m² 965,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 4476 m2 w ścisłym centrum Ustronia z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł64 m² 11 328,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy W centrum ustronia gotowiec inwestycyjny Z najemcą | top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł219 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Oferta Biura Nieruchomości - wyłączność Ustroń Zawodzie - zadbany dom o pow. 219m2, działka 10 ar zagospodarowana. Dodatkowo na działce budynek gospodarczy z garażem. Opis: przyziemie : 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 633 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł248,93 m² 6 829,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu miasta. Dom o powierzchni użytkowej 164,4 m usytuowany na działce o powierzchni 890 m . Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł184 m² 4 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Nieruchomość w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,07 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ustroń Polana. Blisko wyciągów narciarskich (czantoria , Palenica ) , rzeki Wisły , traktów pieszo -rowerowych , lasu , super marketu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł61,47 m² 24 890,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 2 poziomowy apartament premium w Ustroniu 61,47 m + antresola ok 20 m | Gotowa inwestycja | Aktywny najem krótkoterminowy | miejsce parkingowe | Balkon 22,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii - malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bartosz baturo Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych części Ustroń na zboczach.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 187 m² 1 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Ustroniu w strefie uzdrowiskowej o powierzchni 1187 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę pięciu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł145,30 m² 4 094,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Budynek mieszkalny z widokiem na Czantorię Powierzchnia użytkowa budynku-ok. 200,4 m2 rozkład Piwnice Parter -garaż,kotłownia,pomieszczenie gospodarcze,pokój Parter -duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Elegancja, spokój I komfort - twoja wymarzona rezydencja W ustroniu Szukasz azylu, który łączy prestiż z kameralną atmosferą? Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję położoną.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 011 m² 268,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki W ustroniu lipowcu Z warunkami zabudowy, potencjał I natura Prezentujemy ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych położonych w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 740 zł27,38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.