dowolna

Nieruchomości Ustroń - Oferty sprzedaży nieruchomości

352 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

352 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim w Ustroniu, dzielnica Zawodzie, ul. Źródlana 140 To dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 z dużym tarasem o pow. 49 m2 i przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń Zawodzie Apartament 3 pokojowy w stanie deweloperkim do własnego wykończenia. Super lokalizacja, piękny widok z balkonu, miejsce parkingowe. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 115 000 zł71 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

790 000 zł73 m² 10 821,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na Sprzedaż przytulne, ciepłe i funkcjonalne mieszkanie na spokojnym, ogrodzonym osiedlu w Ustroniu Hermanicach (leśny Zakątek). W sąsiedztwie lasu i rzeki (ścieżka rowerowa nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wantuły

Ustroń,śląskie

399 000 zł31 m² 12 743,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone pod klucz, pow. 31.31 m = 399 tys. cena mieszkania + 140 tys. wykończenie (gotowe styczeń 2026) = 539 000 zł całość! Mieszkanie wykończone pod klucz zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

998 000 zł75 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Luksusowy apartament z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Ustroń,śląskie

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta w Ustroniu dwa nowe mieszkania z prywatną klatką i widokiem na góry! Sprzedaż bezpośrednią, agencjom nieruchomości dziękujemy! Marzysz o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Ustroń,śląskie

520 000 zł2 011 m² 258,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Ustroniu - Lipowcu Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Ustroń, dzielnica Lipowiec. Działka została podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Ustroń,śląskie

730 000 zł51 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej miejscowości Ustroń, przy ulicy M. Konopnickiej. To nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu jest idealnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Solidarności

Ustroń,śląskie

73 000 zł35 m² 2 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy położony w malowniczym Ustroniu blisko rzeki Wisły. Lokalizacja tego obiektu to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Ustroń,śląskie

217 500 zł1 450 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w malowniczej miejscowości Ustroń, przy ulicy Granicznej. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

709 125 zł72 m² 9 883,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Południe oferuje do sprzedaży nowy komfortowy apartament o pow. 48.02 m2 składający się z: - obszernego salonu z aneksem kuchennym, - jednej +w.c - wiatrołapu - tarasu 3m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

709 125 zł72 m² 9 883,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja III etap Osiedla Dominikańskiego Nowy, przestronny apartament z osobnym wejściem,tarasem i ogródkiem (o pow. 71.75m2) - C1 Do sprzedaży oferujemy nowy komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ustroń

Ustroń,śląskie

325 000 zł1 168 m² 278,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w jednej z najbardziej urokliwych części Ustronia - dzielnicy Dobka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Ustroń,śląskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustroń wyjątkowe mieszkanie na kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych! Sprzedaż bezpośrednią, agencjom nieruchomości dziękujemy! Ogródek, widok na góry i niezależne wejście idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

449 000 zł41 m² 10 898,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w centrum Ustronia! Cena: 449.000 zł Tylko 750 m od rynku w Ustroniu, świetna lokalizacja. 1 piętro salon z balkonem, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 300 000 zł189 m² 6 878,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny położony na przedmieściach Ustronia. Ogrzewany piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ustroń dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem! W cenie kawalerki, niskie koszty utrzymania! Lokalizacja ok 2 km od centrum Ustronia. Oferta na wyłączność zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,24 m , położone w spokojnej dzielnicy Ustronia Poniwcu. Lokal składa się z dwóch przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest położone w centrum miasta - Osiedle Manhatan. W sąsiedztwie znajdują się wszystkie niezbędne instytucje potrzebne do stałego zamieszkania: sklepy, szkoły, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Obrzeżna

Ustroń,śląskie

222 955 zł1 037 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Ustroniu - ul. Obrzeżna ? Lokalizacja: ustroń, dzielnica Goje, ul. Obrzeżna. Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane w malowniczej i spokojnej okolicy Ustronia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olchowa

Ustroń,śląskie

669 300 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o łącznej powierzchni 69m2, położony na nowo powstałym kameralnym osiedlu w Ustroniu przy ul.Olchowej. Nieruchomość jest idealna zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

246 000 zł18 m² 13 494,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń - jaszowiec - wczasowa Gotowa inwestycja w sercu Ustronia - apartament na wynajem krótkoterminowy z miejscem parkingowym! Szukasz bezpiecznej inwestycji, która jednocześnie może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

549 000 zł206 m² 2 665,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:511 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Ustroniu (hermanice) z dużym potencjałem inwestycyjnym! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

259 000 zł1 153 m² 224,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka uzbrojona o powierzchni 1 153 m (wymiary: ~38 m x 30 m, kształt zbliżony do prostokąta), płaska, idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Ustroń,śląskie

1 796 070 zł2 603 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu z widokiem na góry w spokojnej okolicy, ta działka budowlana w Ustroniu to idealna okazja. Położona w malowniczym, zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Ustroń,śląskie

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Nie czekaj, zadzwoń już teraz! Przedstawiamy ofertę Apartamenty Asnyka w Ustroniu! Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 1a (54m2) z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

329 000 zł46 m² 7 075,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m położone w kameralnym, niskim bloku w Ustroniu to propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ustroń,śląskie

430 000 zł43 m² 10 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 42,60m z ogródkiem w sercu Ustronia inwestycja zielony zakątek! Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ustroń,śląskie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam do sprzedaży pawilon gastronomiczny o pow. użytkowej ok 80 m2 ze wszystkimi odbiorami sanepidu w dobrym stanie technicznym. Obecnie pawilon dostosowany jest na parterze do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

369 000 zł145 m² 2 544,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży piętro domu z oddzielnym wejściem w Ustroniu Hermanice. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych mieszkań położonych na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ustroń

Ustroń,śląskie

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Widokowy apartament zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie i górskie szlaki. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Bez pisredników, oszczędzasz 23 700 zl Na sprzedaż: wyjątkowy dom w Ustroniu idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Mam do zaoferowania przestronny dom o powierzchni 360 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

505 134 zł38 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustroń, osada kamieniec, nowa jakość na mapie ustronia jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera I zarządcą wspólnoty mieszkaniowej. U nas otrzymają państwo wszelkie informacje zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

215 000 zł1 240 m² 173,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka w ostatnim pasie zabudowy w cichym i kameralnym położeniu z fenomenalną panoramą gór. Całkowicie płaska. Idealna dla parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom jedno- / wielorodzinny / pensjonat Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2 (dodatkowo taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

339 500 zł29 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Budynek: proponujemy zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

520 000 zł45 m² 11 545,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty na łąkach ustroń Ceny mogą być negocjowane Oddane do użytkowania czerwiec 2024 Mieszkania W inwestycji Na Łąkach pozostają dostępne już tylko dwa parterowe mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Ustroń,śląskie

520 000 zł65 m² 8 012,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:711 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w malowniczej miejscowości Ustroń, w dzielnicy Lipowiec. Ta nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie