Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://ustron.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,rezydencja-parkowa/26348988.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://ustron.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,rezydencja-parkowa/26348988.html
https://ustron.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,rezydencja-parkowa/26348988.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie ul. Hutnicza 7

Hutnicza 7, Ustroń, śląskie

  • 565 634 zł
  • 35,15 m²
  • 16 092,01 zł/m²

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie ul. Hutnicza 7

Hutnicza 7, Ustroń, śląskie

zaktualizowane:
10 kwietnia 2026

565 634 zł

35,15 m²

16 092,01 zł/m²

Mieszkanie ul. Hutnicza 7

Inwestycja: Rezydencja Parkowa

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026

565 634 zł 35,15 m² 16 092,01 zł/m²

Termin realizacji:
luty 2027
Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

luty 2027

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 634 zł (16 092,01 zł/m²)
  • Termin realizacji: luty 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 35,15 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu (129 miejsc); garaż w bryle budynku
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: Rezydencja Parkowa Ustroń, zaktualizowane: 10.04.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: C82

Lokalizacja

  • Inwestycja: Rezydencja Parkowa
  • Adres: Hutnicza 7, Ustroń, śląskie
  • Otoczenie: działki zabudowane, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, fitness, siłownia, rowerownia, Saunarium, Bistro, Lobby z recepcją
  • W pobliżu szkoła podstawowa (100m), szkoła średnia (50m), biblioteka (700m), restauracja (400m), kawiarnia (300m), apteka (700m), przychodnia (800m), przystanek autobusowy (100m), supermarket (100m), bank (700m), park (50m), plac zabaw (550m), góry

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Rezydencja Parkowa

Inwestycja realizowana przez:

Rezydencja Parkowa Ustroń

Biuro Sprzedaży

Hutnicza 9

Ustroń 43-450

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieC61 40,01 m² 15 012 zł/m² 1/3 2 600 630 zł
Mieszkanie
600 630 zł 40,01 m²
15 012 zł/m² 2 pok.
C61

MieszkanieC67 41,80 m² 16 092 zł/m² 2/3 2 672 646 zł
Mieszkanie
672 646 zł 41,80 m²
16 092 zł/m² 2 pok.
C67

MieszkanieC83 39,96 m² 16 524 zł/m² 2/3 2 660 299 zł
Mieszkanie
660 299 zł 39,96 m²
16 524 zł/m² 2 pok.
C83

MieszkanieD76 50,80 m² 14 796 zł/m² parter/3 2 751 637 zł
Mieszkanie
751 637 zł 50,80 m²
14 796 zł/m² 2 pok.
D76

MieszkanieD81 70,95 m² 14 364 zł/m² parter/3 3 1 019 126 zł
Mieszkanie
1 019 126 zł 70,95 m²
14 364 zł/m² 3 pok.
D81

MieszkanieD100 70,95 m² 14 580 zł/m² 2/3 3 1 034 451 zł
Mieszkanie
1 034 451 zł 70,95 m²
14 580 zł/m² 3 pok.
D100

MieszkanieD101 52 m² 15 552 zł/m² 2/3 2 808 704 zł
Mieszkanie
808 704 zł 52 m²
15 552 zł/m² 2 pok.
D101

MieszkanieD98 52,25 m² 15 228 zł/m² 2/3 2 795 663 zł
Mieszkanie
795 663 zł 52,25 m²
15 228 zł/m² 2 pok.
D98

MieszkanieD97 36,91 m² 17 172,01 zł/m² 2/3 1 633 819 zł
Mieszkanie
633 819 zł 36,91 m²
17 172,01 zł/m² 1 pok.
D97

MieszkanieD96 51,48 m² 15 768,01 zł/m² 2/3 2 811 737 zł
Mieszkanie
811 737 zł 51,48 m²
15 768,01 zł/m² 2 pok.
D96

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Rezydencja Parkowa

Zdjęcie

600 630 zł

40,01 m²

15 012 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

672 646 zł

41,80 m²

16 092 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

660 299 zł

39,96 m²

16 524 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

751 637 zł

50,80 m²

14 796 zł/m²

parter/3

2

Zdjęcie

1 019 126 zł

70,95 m²

14 364 zł/m²

parter/3

3

Zdjęcie

1 034 451 zł

70,95 m²

14 580 zł/m²

2/3

3

Zdjęcie

808 704 zł

52 m²

15 552 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

795 663 zł

52,25 m²

15 228 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

633 819 zł

36,91 m²

17 172,01 zł/m²

2/3

1

Zdjęcie

811 737 zł

51,48 m²

15 768,01 zł/m²

2/3

2

Biuro Sprzedaży

667 123...

667 123 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

667 123...

667 123 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

667 123...

667 123 123

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości