Apartament Ustroń

Ustroń, śląskie

  • 419 000 zł
  • 38 m²
  • 11 026,32 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Zięba

Skontaktuj się

Apartament Ustroń

Ustroń, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

419 000 zł

38 m²

11 026,32 zł/m²

Apartament Ustroń

Zaktualizowane: 13 maja 2026

419 000 zł 38 m² 11 026,32 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (11 026,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGENT PROWADZĄCY: MIROSŁAW ZIĘBA  

Ustroń - Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 38 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni z własnym balkonem, łazienki. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone, oraz urządzone.
Apartament jest usytuowany na zamkniętym osiedlu, blisko lasu oraz szlaków spacerowych, rowerowych,

(...)

Agent

Mirosław Zięba

502 784...

502 784 411

502 784 411

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Zięba

502 784...

502 784 411

502 784 411

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Zięba