dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustroń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

653 000 zł59,37 m² 10 998,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Efektowny projekt! przestronne tarasy! klimatyzacja! Graniczna Osada to dwa kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdą się tylko cztery apartamenty. Każdy z nich będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 707 zł37,84 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 930 zł41,80 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 147 zł38,31 m² 14 256 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

488 000 zł43 m² 11 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 42,48 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Ustroniu! Do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim 70 m2 w Ustroniu Kameralna inwestycja, szeregowa zabudowa, dobrze nasłoneczniona w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz spokoju, zieleni, wyjątkowego miejsca to znalazleś. Piekne mieszkanie w Ustroniu Jaszowcu. Wyremontowane, komfortowe, z widokiem na zieleń latem, na gory zimą. Livingroom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z tarasem na dachu | Ustroń, ul. Konopnickiej 15a Lokalizacja: centrum Ustronia zaledwie 300 m od rynku Pomimo ścisłego centrum cisza, spokój, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

449 000 zł40,47 m² 11 094,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   Przestronny apartament w sercu w Ustronia! Lokalizacja: ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

633 940 zł43,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie A1, o powierzchni 43,72 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania w pełni umeblowany i wyposażony apartament wakacyjny o pow. 30 m kw. z pięknym widokiem na Palenicę. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Agent prowadzący: mirosław zięba   Wyjątkowe mieszkanie 73,62 m w samym centrum Ustronia! Lokalizacja: ustroń - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 73,62 m Cena: 795 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł50,35 m² 14 280,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkową inwestycją deweloperską Mekron Ustronie , zlokalizowaną w zacisznym rejonie centrum miasta Ustroń przy ul. Jana Wantuły, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł115,46 m² 10 826 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ustroń, jedyny apartament Z panoramą 3600 Oferujemy na sprzedaż, komfortowy, widokowy, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 115,46 m2, znajdujący się na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36 m² 13 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 36 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 576 zł56,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

670 000 zł59 m² 11 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Nowoczesny Apartament Premium z Panoramą na Góry. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Beskidów. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustroń,śląskie

485 000 zł48,80 m² 9 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Ustronia, na osiedlu Centrum. Lokalizacja marzeń! Dwa dyskonty spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 38 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustroń,śląskie

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy Apartament pod Klucz - Bardzo Wysoki Standard agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Brak 2% podatku pcc dla kupującego! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,32 m² 10 107,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ustroń, staffa, mieszkanie 63.32 m2, Sprzedaż. Atrakcyjna lokalizacja W centrum ustronia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu dwupoziomowego w Ustroniu! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 784 zł45,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 45,07 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,07 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ustroń Polana. Blisko wyciągów narciarskich (czantoria , Palenica ) , rzeki Wisły , traktów pieszo -rowerowych , lasu , super marketu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,10 m² 9 165,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

505 134 zł37,98 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł14 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 14 m2 idealny pod inwestycje Ustroń przy zakupie kupujacy nie płaci podatku pcc Prezentujemy wyjątkowy 14 m2 apartament, który idealnie nadaje się zarówno do inwestycji w wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament 44 m w Ustroniu Jaszowiec | widokowy | wysoki standard | inwestycja i wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony apartament widokowy o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ta oferta to nie tylko mieszkanie to styl życia, życia u podnóża gór o zapachu lasu i dźwięku płynącej rzeki. Kameralne osiedle tuż przy lesie, ogrodzone, zadbane z dziedzińcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkania o pow. 59 mkw i 70 mkw w zabudowie jednorodzinnej w Ustroniu czekają na Ciebie! Oferujemy komfort, przestrzeń i bliskość natury. Idealne dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,01 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Turystycznej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament 80 m2 w Ustroniu Jaszowcu - komfort i widok na góry Na sprzedaż przestronny i wyremontowany apartament, położony na parterze kameralnego, kilkunastoletniego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Ustroń,śląskie

707 000 zł56 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Apartamenty w Centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 3b (56m2) z osobnym wejściem i balkonem. Dostępne także inne lokale w inwestycji - ceny zależne od położenia mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Małgorzata strawa Agent prowadzący   przestrzeń do stworzenia własnego stylu Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i możliwości. To mieszkanie w Ustroniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 600 zł61,65 m² 9 855,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,12 m² 9 611,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny w centrum ustronia. Tylko 549.000 ZŁOTYCH! PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ! ROI - 9% ROCZNIE Z POTENCJAŁEM NA WYNIK DWUCYFROWY. To może być Twoja inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,69 m² 8 449,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń os. Cieszyńskie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,69 mkw, położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Cieszyńskim w Ustroniu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij