Apartament, ul. Skoczowska

Skoczowska, Ustroń, śląskie

  • 488 000 zł
  • 43 m²
  • 11 348,84 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Zięba

Skontaktuj się

Apartament, ul. Skoczowska

Skoczowska, Ustroń, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

488 000 zł

43 m²

11 348,84 zł/m²

Apartament, ul. Skoczowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

488 000 zł 43 m² 11 348,84 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-23 | 11:00 - 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
deweloperski

Dzień pokazowy

23 maja 2026
od 11:00 do 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 488 000 zł (11 348,84 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Ustroniu)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 60 m²
  • Czynsz: 186 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: z oknem
  • Media: siła; ogrzewanie: podłogowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGENT PROWADZĄCY: MIROSŁAW ZIĘBA  

Oferta Sprzedaży: Komfortowy Apartament w Ustroniu

Lokalizacja: Ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu

Powierzchnia: 42,48 m²

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż komfortowy apartament usytuowany na wysoko ocenianym osiedlu Leśny Zakątek, malowniczo położonym przy lasie i w pobliżu rzeki Wisły . (...)

Agent

Mirosław Zięba

502 784...

502 784 411

502 784 411

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości