Ogłoszenie archiwalne

Działka rekreacyjna Ustroń

Ustroń, śląskie

  • 80 000 zł
  • 600 m²
  • 133,33 zł/m²

Działka rekreacyjna Ustroń

Ustroń, śląskie

zaktualizowane:
30 maja 2011

80 000 zł

600 m²

133,33 zł/m²

Działka rekreacyjna Ustroń

Zaktualizowane: 30 maja 2011

80 000 zł 600 m² 133,33 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 80 000 zł (133,33 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Działka: rekreacyjna, 600 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zabudowana
  •   ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, studnia
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 30.05.2011

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania bardzo dobrze zagospodarowana działka rekreacyjna!

Ustroń-Hermanice
- powierzchnia 6ar
- z widokiem na Beskidy
- w bliskiej odległości rzeka
- ogrodzona i obsadzona tujami

Na działce murowany domek o powierzchni 40m2 z pełnym wyposażeniem.
Domek jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie!

Więcej informacji oraz zdjęcia:

Kontakt

Agent

Kazimierz

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://ustron.nieruchomosci-online.pl/dzialka,rekreacyjna,ogrodzona/2902262.html