Działka budowlana, ul. Równica
Równica, Ustroń, śląskie
- 990 000 zł
- 3 703 m²
- 267,35 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Równica
Równica, Ustroń, śląskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Działka budowlana, ul. Równica
Zaktualizowane: 17 maja 2026
990 000 zł 3 703 m² 267,35 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 990 000 zł (267,35 zł/m²)
- Działka: budowlana, 3 703 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-6187/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Równica, Ustroń, cieszyński, śląskie
Opis nieruchomości
BARTOSZ BATURO
Agent prowadzący
Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w górach, w otoczeniu natury, a jednocześnie z wygodnym dojazdem. (...)
694 486...
694 486 486